Wpis z mikrobloga

@twinzpl: ta środkowa jest od niewłaściwego ciśnienia w oponach, w dodatku u tego adwokaciny ta druga jest od poziomowania pojazdu, o ile dokładnie widze. To zdjęcie które wrzuciłem jest przykładowe.
@stannis: Synek, obszczałbyś się, jakbyś miał moje dochody xD różnica miedzy nami jest taka, ze ja nikogo nie traktuję z góry i nie patrzę na ludzi przez pryzmat zarobków, a tobie to służy jako argument w dyskusji i determinuje kto ma rację xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brylant: to się świeci ta sama kontrolka od ciśnienia na liczniku co u tego adwokata, a druga kontrolka jest od płynu do spryskiwaczy ¯\_(ツ)_/¯ mówię o tym od początku
@JudzinStouner teraz dopiero przejrzalem twoje wpisy i ty na serio jezdzisz jakims starym gruzem z choinka na desce rozdzielczej xD i jeszcze podniecasz sie z jaka predkoscia nim jechales xD dokladnie taki sam poziom #!$%@? jak ten ziomek z audi, nic dziwnego ze go bronisz xD
@twinzpl: stul #!$%@? chwaście i grzeczniej, oglądałem to na telefonie a gdybyś siedział kiedyś w A7 to byś wiedział że awaria zawieszenia pneumatycznego jest oznaczona kontrolką w tym miejscu, najwyraźniej zamiennie z kontrolką płynu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WujoVolvo: grzeczniej, koledzy twojej matki nie są twoimi. Zacytuj gdzie napisałem, że awaria zawieszenia nie jest w tym miejscu, napisałem że #!$%@? kocopoly eksperty, że to kontrolka od zawieszenia kiedy to kontrolka od płynu. Ja to widzę na telefonie, wymień na jakiś współczesny to też zauważysz.
@twinzpl: Widać po tobie typie że mój telefon jest wartości twojego samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) może to ty wymień skoro pare osób widzi kontrolkę poziomowania a ty płynu ( ͡ ͜ʖ ͡) misiu kolorowy.