Wpis z mikrobloga

Parę dni później. Ta sama kobieta sobie parkuję. Cykam fotkę, wychodzi i zaczyna na mnie się drzeć i grozić bo uwieczniam jej wizerunek (fotografowałem tylko samochód). Tłumaczę że drugi mandat będzie bo ostatnie 5 minutowe wyjaśnienia że tak parkować nie powinna nie dotarły. Drze się, po czym macha ręką i zostawia tak pojazd.. Obok jest parking (po lewo) i spokojnie z 5-6 miejsc wolnych w odległości 10 metrów.

Jeśli ktoś nie kuma o co biega to nie powinien mieć #prawojazdy

#stopcham #ruchdrogowy #bezmozgiyeti #lodz ##!$%@? #zalesie
Pobierz corpseRott - Parę dni później. Ta sama kobieta sobie parkuję. Cykam fotkę, wychodzi i...
źródło: comment_1632917521QS6hR1fFIuHDmW8s2roEgQ.jpg
  • 65
@CudMalina: ja ostatnio z wózkiem nie moglem dojść do przychodni bo robole z okolicznej budowy po prostu stanęli na chodniku i na przejściu dla pieszych. Wg SM nie było nieprawidłowości.
@corpseRott: Zdjęcie jest zbyt gownianej jakości i ze zbyt gównianego kąta, ale jeśli jest jak mówisz (strefa wyłączona) to masz racje. Ale na podstawie tej fotki ciężko w to uwierzyć, bo strefa wyłączona to ukośne linie (których ja tu nie widzę) otoczone linia obwodową, a tu bardziej wyglada to jak początek strefy parkowania (zakreślone na czerwono) oraz linia przerywana (czerwone kreski) - jakby miejsce parkowania. Ale mówię - zdjęcie do dupy
Pobierz chozi - @corpseRott: Zdjęcie jest zbyt gownianej jakości i ze zbyt gównianego kąta, a...
źródło: comment_1632941875qSZA0pXnr9ufue4sxwNU0i.jpg
@plastic11: Zaszłości ze starych czasów. U mnie w mieście też były takie miejsca parkingowe, ale miasto w ostatnich latach wszystkie zlikwidowało stawiając słupki (tańsza metoda) lub zamieniając je w trawniki (droższe to).

Generalnie jest tak, że jak zmienia się prawo budowlane to nie ma wymogu natychmiastowego dostosowania rzeczywistości do prawa. Dopiero jak robi się jakąś przebudowę to trzeba zrobić nową organizację ruchu i dostosować wszystkie elementy drogi do aktualnych wymogów.

Napisałbym