Wpis z mikrobloga

Parę dni później. Ta sama kobieta sobie parkuję. Cykam fotkę, wychodzi i zaczyna na mnie się drzeć i grozić bo uwieczniam jej wizerunek (fotografowałem tylko samochód). Tłumaczę że drugi mandat będzie bo ostatnie 5 minutowe wyjaśnienia że tak parkować nie powinna nie dotarły. Drze się, po czym macha ręką i zostawia tak pojazd.. Obok jest parking (po lewo) i spokojnie z 5-6 miejsc wolnych w odległości 10 metrów.

Jeśli ktoś nie kuma o co biega to nie powinien mieć #prawojazdy

#stopcham #ruchdrogowy #bezmozgiyeti #lodz ##!$%@? #zalesie
Pobierz corpseRott - Parę dni później. Ta sama kobieta sobie parkuję. Cykam fotkę, wychodzi i...
źródło: comment_1632917521QS6hR1fFIuHDmW8s2roEgQ.jpg
  • 65
@prostymysliciel: w moim przypadku z reguły starcza (nie zdjęcie ale cały pdf wygenerowany przez uprzejmiedonosze.net, który zwiera miejsce i czas zdarzenia). Ale były 3 przypadki gdzie człowiek nie chciał przyjąć mandatu i sprawa musiała być skierowana do sądu. Wtedy musiałem złożyć zeznania.

Musiałem bo tak wynika z przepisów z sejmu. Gdzie zeznania polegały na powiedzeniu: Potwierdzam i podpisuję się pod tym co wysłałem na maila, po formalnej weryfikacji tożsamości (sprawdzeniu dowodu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian1881 eee panie przesadasz. Może i jest taki przepis ale w tym przypadku na takiej drodze to wogole bym się nie czepiał. Codzienne takie rzeczy widzę.

@klinQQ: już wiadomo kto jest jednym z idiotów zastawiających przejścia dla pieszych. U mnie przed domem codziennie się tacy znajdują, w efekcie bezpieczniej jest przejść poza pasami bo przynajmniej cokolwiek widać.