Wpis z mikrobloga

@Amerykanskie_Megatrendy to idź gdzie kupiłeś i zgłoś jak termin do 30 , wymienia ci, ja tak oddałem kotleta w biedronce to mi #!$%@? dziękowali jak głupi ze do sanepidu nie poszedlem.i przy mnie #!$%@? całą partie towaru a nawet paragonu nie mialem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amerykanskie_Megatrendy: tak a propos wywalania spleśniałych rzeczy, kiedyś kupiłem chleb na grilla i cała ekipa go #!$%@?ła normalnie, dzień po grillu zobaczyłem, że na reszcie która została jest dość wyraźna pleśń i nikt nie umarł ani się nie skarżył na problemy żołądkowe xD

@LeslieDancer: dokładnie. Przypadki się zdarzają, ale należy tego unikać, więc jak masz spleśniałe jabłko to nie kroisz go i nie wyrzucasz "spleśniałej części", bo zapewne zostawiłeś sobie taką co tylko ładnie wygląda, a szkodzi tak samo (niektórzy mówią, że bardziej, bo jak już wyszło na wierzch to tam jest mniej szkodliwe, ale nie wiem ile w tym prawdy).

Od tego się nie umiera od razu, tak jak się nie umiera od
@Amerykanskie_Megatrendy: Nienie to nie jest do wywalenia, to jest do sanepidu zgłoszenia.


Dzięki takim dzbanom do pieczywa walą kupę chemii. Nawet te zamawiane codziennie przez stonki i inne markety ma walone wszystko ponad normę. Dlaczego? Bo pieczywo bez takich dodatków zawinięte w folie zaczyna pleśnieć. Jest to naturalne zjawisko. Aby temu zapobiec wala sporo chemii żeby potem nie oglądać fotel z pleśnią na fb. Brawo.