Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się kiedy dziecioroby ogarną, że przestrzeń publiczna nie jest od tego, żeby ich kaszojady darły ryja na cały regulator, zastanawiam się też kiedy skończy się społeczne przyzwolenie na noise pollution generowane przez dzieciaki. Prawie dwugodzinna podróż samolotem i idealnie za moim fotelem rozwrzeszczany bombelek, wydający tak nieludzkie dźwięki, że na miejscu rodziców zastanowiłbym się nad wezwaniem jakiegoś egzorcysty. Za szczekanie psa w nocy jest mandat, podczas gdy zawodzące gówniak w przestrzeni publicznej nie są powszechnie uznawane za jakikolwiek problem. Co zabawne, leciał z nami też pan z takim małym psem w transporterze i zwierzak ani razu nawet nie pisnął przez cały lot. Skoro psa da się wytresować, to może zaczęlibyście robić to samo z gówniakami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cieszę się, że jestem choć odrobinę samoświadomy i nie będę musiał przez to przechodzić. Antykoncepcja to wspaniały wynalazek.
#dzieci #childfree #antynatalizm #gownowpis
murmurlrl - Zastanawiam się kiedy dziecioroby ogarną, że przestrzeń publiczna nie jes...

źródło: comment_1632509534t3Kpmh6iMcvWhJZi5jBx1o.jpg

Pobierz
  • 136
@EastWestEast: niestety, sporo takich frustratów. Przecież ich kontakt z placzacym maluchem na ulicy to zwykle chwila. Nikt ich nie przykuwa łańcuchem i nie każe słuchać płaczących dzieci, mogą iść dalej i to olać. Na szczęście dobrze wiem, że takie zawistne wpisy wypływają tylko w necie - w realu dzieci budzą pozytywne emocje, o czym stale się przekonuję.
na szczęście my, rodzice kaszojadów, mamy totalnie gdzieś komforty obcych osób i interesuje nas tylko dobro naszego dziecka. Jasne, chcielibyśmy, żeby czuło się ok o nie płakało, ale jeśli taka jest cena za następujące po tym fajne wakacje, to trudno ¯(ツ)


@portugalka: "chcemy żeby naszemu dziecku było dobrze, no chyba że akurat bardziej chcemy wakacje, to wtedy niech się męczy X godzin w samolocie w podróży, której i tak
@enslavedeagle: podróże dla dziecka nie są istotne ze względu na wspomnienia-mysli, tak jak dla dorosłego. Istotne są nowe doświadczenia: zapachy, kolory, smaki, faktury etc. Ono na swój sposób wiele wyciąga z przebywania w nowym miejscu, dlatego warto podróżować nawet z małymi dziećmi.
@ks2m: bardzo rzadko się to zdarza. Częściej mi przeszkadzali dorośli, którzy nie umieli się zachować - byli głośni i aroganccy, niż dzieci. Z resztą, dziecko musi się uczyć bywać w miejscach takich jak restauracja, rola rodzica jest mu pokazać jak się zachować i je kontrolować.
@Neko-chan51: Jaki bol ucha? xD
Dla dzieciaka start i ladowanie to najwieksza frajda. Beczy bo sie nudzi jak musi siedziec tyle h na dupie xD

Wyczytalas jakies gownorzeczy na tym gownoportalu i myslisz, ze cos wiesz. xD
Nie martw sie. Dorobisz sie kaszojada jak 99% lasek, ktore twierdza, ze nigdy nie beda mialy dzieci i jak bedziesz kiedys patrzec na wysrywy ktore pisalas w tym temacie to zrobisz wykopfejs.png xD
Jaki bol ucha? xD

Dla dzieciaka start i ladowanie to najwieksza frajda. Beczy bo sie nudzi jak musi siedziec tyle h na dupie xD


@Nikron: To się dziecioroby w końcu zdecydujcie, czy dzieciomkto płacze, bo boli, czy wyje z nudów ¯\_(ツ)_/¯ no chyba, że sami nie macie bladego pojęcia o komunikatach waszych własnych kaszojadów, co oczywiście nie byłoby żadnym zaskoczeniem.
bardzo rzadko się to zdarza. Częściej mi przeszkadzali dorośli, którzy nie umieli się zachować - byli głośni i aroganccy, niż dzieci. Z resztą, dziecko musi się uczyć bywać w miejscach takich jak restauracja, rola rodzica jest mu pokazać jak się zachować i je kontrolować.


@ciemnienie: Mam odmienne odczucia. Za każdym razem jak wchodzę do knajpy i widzę kaszojady, to już wiem że będzie trzaskanie talerzami, darcie mordy i latanie po knajpie
@ks2m: No dobra.
To zalozmy ze ktos jezdzi na rowerze od lat, a jakis wykopek tlumaczy mu, zle jezdzi bo costam, ale sam nigdy rowerem nie jezdzil.

To jako tu jest sens na dyskusje na poziomie. xD
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: kto cie siła zmusza do słuchania płaczu dzieci? Ktoś cie przykul łańcuchem w sali zabaw?

Dzieci są czescia społeczeństwa i mają prawo przebywać w przestrzeni publicznej. Jeśli jesteś tak wrażliwy, że nie możesz znieść hałasu, wybieraj miejsca gdzie dzieci nie będzie. Omijaj place zabaw, boiska, skateparki, kina w czasie seansów dla dzieci, są hotele tylko dla dorosłych, podróżuj swoim samochodem. Jeśli mijanie kogoś na ulicy powoduje u ciebie dyskomfort, to