Wpis z mikrobloga

  • 4
@klewerewel Bo opiekowaniem się dzieckiem to dalej typowo kobieca rola, to kobieta idzie na dłuższy macierzyński, to kobiety częściej nie pracują, aby zajmować się dziećmi. Taka reklama ma coś sprzedać, ma trafić do jak największej ilości osób, które potrzebują tego produktu - więc chcąc sprzedać coś, dla dobra dziecka, będą sprzedawać to kobietom. A pomoże im w tym pokazanie ich samych z tym szczęśliwym dzieckiem po jedzonku
  • Odpowiedz
  • 4
@amefox: właśnie dlatego kobiety otrzymują opiekę nad dzieckiem w przypadku rozwodu bo mężczyźni jak sam zauważyłeś nie opiekują się dzieckiem. Nie biora urlopow ojcowskich. Gdy dochodzi do rozwodu przypominają sobie ze maja dziecko i zaczynają skakać wokół niego wyrywać dziecko od matki żeby zrobić jej na złość
  • Odpowiedz
  • 1
@klewerewel Może i tak jest w skrajnych przypadkach, które właśnie m.in do tego rozwodu doprowadzają. Jak ktoś ma dobrą relację z partnerem, oboje dzielą się obowiązkami jak chodzi o dziecko, tak, aby żadne z nich nie czuło się zbyt przeciążone - ani opieką, ani pracą, to raczej do tych rozwodów nie dochodzi. U mnie było za to ma odwrót, mnie głównie wychował tata, mama wyjechała do pracy za granicą, do tego sama
  • Odpowiedz
@klewerewel: Codziennie po kilka takich chłopów widzę (w wózku jest dziecko, a nie złom, sprawdzałam xD). Nie wiem gdzie Ty mieszkasz. Natomiast kobiety częściej występują w takiej formie, bo to one siedzą na urlopie macierzyńskim.
  • Odpowiedz
@klewerewel: co za bzdury xd może 30 lat temu tak było, sam niedawno zostałem tatą, zasuwam z młodym na spacery jak tylko mogę i tbh częściej mijam facetów, szczególnie w godzinach popołudniowych
  • Odpowiedz