Wpis z mikrobloga

@Pierorzek: > oh oh jaki dystans do siebie. To co napiszę będzie niewyobrażalnie niepoprawne, jeśli jesteś fanem tego typa to przescrolluj

@Pierorzek: Rozumie, źli niepełnosprawni itp. Nie jestem jego fanem, ale nie możesz oceniać wszystkich niepełnosprawnych tak samo. Nie znam ich sytuacji, ale wychodzi na to że wyżywają sie na innych za swoje cierpienie. Są niepełnosprawni więc, od zawsze ktoś z nimi był i wyrobili sobie zły nawyk ( ja
@Mr_3nKi_: właśnie wydaje mi się, że masz rację i po pierwsze wyżywają sie na innych a po drugie są nauczeni relacjo pan i służący.

Jednak z moich obserwacji wynika to z tego jak wygląda ich życie, a że wszyscy mają bardzo podobne to nie przypominam sobie ani jednego gościa z takim na przykład porażeniem który by taki nie był. Nie wiem czy to możliwe.
@Pierorzek: Rozumiem, że już tam nie pracujesz?( ͡º ͜ʖ͡º)

Zbyt dosłownie wziąłeś to wszystko. Niech sobie gadają co chcą. Powinno ci wlecieć jednym i wylecieć drugim uchem.

Gdy od piątego gościa z porażeniem mózgowym słyszysz, że przemycał kokainę z Kolumbii to czujesz, że robią z ciebie debila.


jak koleś z porażeniem mózgowym może robić z kogoś debila? XD

Kurde, chciałbym się sprawdzić i spędzić pare godzin
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pierorzek: Pamietaj tez ze do takich zakladow trafiaja tacy ktorych np. rodzina ma juz dosc, lub sami zyc nie dadza rady itd. itp. Ci niepelnosprawni ktorzy funkcjonuja w spoleczenstwie, czy tam sa w miare "normalni" to mieszkaja zazwyczaj z rodzinami lub w poblizu. Wymienialem kiedys przez okolo 3 miesiace instalacje w jednym DPSie i w 100% sie zgodze z Toba ze tam tak jest. No ale to nie sa wszyscy niepelnosprawni
@Mr_3nKi_: Kiedyś idąc chodnikiem zobaczyłem niewidomego z laską i na plecach miał plecak otwarty, a że zaczynało padać to mu powiedziałem, że ma plecak otwarty i mu go zapnę i tak też zrobiłem. W odpowiedzi usłyszałem "Dziękuję, nie zauważyłem." i się potem obaj z tego śmialiśmy. Jeśli widzi ten komentarz to go pozdrawiam :D