Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam żadnych znajomych, więc można powiedzieć, że dodaję ogłoszenie z czystej desperacji i frustracji. Chciałbym w końcu kogoś zapoznać, bo nie ukrywam, że samotność to straszna trwoga, która odbiera mnie smak życia. Byłby ktoś zainteresowany spotkaniem w Przemyślu / Rzeszowie na zimnego browara, ewentualnie na zażywanie twardych narkotyków? :-) Proszę o poważne propozycję do rozpatrzenia i zapraszam serdecznie do kontaktu.

#wykoppiwo #p--o #wykoppiworzeszow #rzeszow #przemysl #podkarpacie #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #samotnosc #pijzwykopem #depresja #blackpill #incel #a-----l #n-------i #narkotykizawszespoko #depresja #psychiatria #psycholog

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614af6ea6c22e7000a6397af
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

będąc szczery to jakbyś napisał 2 osobne posty, jeden o browarach a drugi o twardych narkotykach to wyszło by lepiej, sorka ale dla wielu osób osoby którę biorą twardę mogą być groźne, niebezpieczne itp. wsm też zależy jakie twarde n-------i, ja po krysztale akurat jestem spokojniejszy niz normalnie, bardziej empatyczny, otwarty, kurde w sumie mozna powiedzieć ze jestem lepszą wersją siebie...co niestety nie świadczy o mnie dobrze...
  • Odpowiedz
@Pronan: okej może ostatni raz brałem wczoraj XD ale to już nie jest to co kiedyś teraz to mam przerwy na 3-4 tygodnie i to jak już kupuję to max 2g, to nie jest to co kiedyś że leciałem codziennie przez 4 miesiące i po 5g na dzień
  • Odpowiedz
@Pronan: no nie było oczywiście to co za pierwszym razem , ale dawało to energię do życia i czułeś taką "regenerację fizyczną" jak i energię też dostawałeś, od czasu do czasu brałem także grzybki halucynki które odbudowują niby połączenia w mózgu przez co pewnie dopamina i serotonina się odbudowywała troszkę
  • Odpowiedz