Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harnasiek: Kiedyś grałem w taką gierkę, pewnie z jakiejś gazety typu PC FORMAT albo Komputer Świat.

Pamiętam tyle że była to jakaś bijatyka w zimowym klimacie, było się chyba jakimś krasnalem? na 1 etapie był chyba jakiś Mikołaj i po ukończeniu szlo się w prawo zmieniając plansze, co któraś byl Boss np. w postaci renifera itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harnasiek: Była taka gra, że się latało takim niby stateczkiem kosmicznym, ale nie w kosmosie tylko po jakiejś dżungli i się strzelało do innych stateczków. Widok był od góry. Gra z epoki dyskietek.
  • Odpowiedz
  • 0
@harnasiek jedyne co pamiętam, to to że dostalem ją na Boże Narodzenie. Gierka w której można było wybrać pomiędzy dwoma światami. Grało się bohaterem, bohaterką, który jeździł na jakimś zwierzęciu (2,5d lub 3d). Sama walka z innymi była turowa. Po przejściu jedną bohaterką na robalu w "zielonym" klimacie, miałem do wyboru kolejne dwa swiaty. Wybrałem jakiś mroczny klimat i tam był bohater na innym robalu i były takie pola jakby szare czy
  • Odpowiedz
  • 0
Ja ostatnio odszukałem taką grę, gdzie jest zaraza, jeździ pociągami od stanu do stanu USA i leczy ludzi diamentami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harnasiek: Ja pamietam u kolegi grałem kiedyś w taka grę rpg gdzie było się takim czarodziejem z 3 osoby i się biegało dosyć liniowo i zabijało potworki mając do dyspozycji wszystkie żywioły i to się łączyło i wychodziły mega spelle, mechanika typu Magicka

@Tylkonocna:
Lichdom: battlemage?
  • Odpowiedz
@harnasiek Gra, FPS 3D, w której demo polegało na tym, że ladowalo się na spadochronie na środku pustyni jako żołnierz, niedaleko bazy wroga, w której to trzeba było zabić każdego przeciwnika. Zaczynało się jakby od strony szlabanu bazy. To mógł być ok 2004/2006 rok

Już bardzo długo szukam i dalej nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@harnasiek: Ja mam takie dwie gierki, obie na psx.

Pierwsza gra polegała na sterowaniu grupa ludzi(prawdopodobnie Egipcjan) rzut 2d z góry, wygląd map pustynny. Gra polegała na tym, żeby wykonywać różne zadania tak aby rozwijać coraz bardziej swoją cywilizyzacje prowadząc ekspansję na kolejne wysepki, pamietam, ze były tam jakieś rytuały modlenia się do bożków.

Druga gierka to bylo jakieś rpg, ciężka w obsłudze bo gra prawdopodobnie była w chińskiej wersji językowej.
  • Odpowiedz
@harnasiek: gra na Amigę, widok od boku, grało się ninjami (albo samurajami), jeden był niebieski a jeden czerwony, w sumie trochę jak Contra. Nie pamiętam jakich wrogów się ciachało po drodze, ale na końcu leveli były jakieś monstra, chyba smoki czy coś takiego.
  • Odpowiedz
@harnasiek bardzo stara gra - latało się jakimś takim śmigłowcem, widok z pierwszej osoby. Pamiętam pierwszy etap na otwartej przestrzeni, potem był jakiś tunel a całość kończyła się walka z takim wielkim okrętem któremu niszczyło się chyba działa
  • Odpowiedz
  • 1
@nickzgeneratora Tak. Pamiętam jak grałem w nią na Windows 98 i gra była jakaś skopana, bo właśnie jak się dochodziło do misji z pociągiem to potrafiła zawiesić się i wywalić kompa do góry nogami. Generalnie to była super strzelanka z piękną grafiką jak na tamte czasy.
  • Odpowiedz