Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze wspomnienia z lekarskiej komisji wojskowej?

Ja najgorzej wspominam pomiar siły mięśni odbytu tą #!$%@?ą dmuchaną gruszką z licznikiem. Ja jeszcze rowa nie ogoliłem i później musiałem paznokciami ten lubrykant z niego wygrzebywać. I w ogóle, to najgorsze uczucie tego ciepła tej gruszki po poprzednim kolesiu :/ niby są myte, ale...

A po drugie, to jak przy ważeniu jąder tą łyżką ogarną, że walisz kapucyna i dają cię na stanowisko wkładania cewnika w pisiora... też nie przyjemne. Znaczy kumpel mi tak mówił.

A wy jak tam? Ja podobno miałem lajtowo.

Rad-X - Jakie są wasze wspomnienia z lekarskiej komisji wojskowej?

Ja najgorzej wspo...

źródło: comment_Nlob6RWeHUI2gi3g6qqtPcabTJ3stLT3

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Rad-X u mnie była studentka medycyna lat 22 i jak zobaczyła moje cohones to mocniej zaciągneła parawan, kazała mi sie trzymać i jak zaczeła ssać bydlaka tak wciągnąłem dupą ten parawan i dziadkowi lekarzowi który tam siedział aż spadły okulary z nosa
  • Odpowiedz
Nie mam żadnych. Komisja zmierzyła zbadała zapisała co trzeba i poprosiła następnego. Może teraz są jakieś zjeebane czasy czy ludzie.
  • Odpowiedz
@Rad-X: Miałem komisję wojskową dawno temu. Polazłem, rozebrałem się do majtek, pielęgniarki jakoś dziwne odwracały głowy i w ogóle nie mogły patrzeć, dusiły się. Powiedziały, aby delikatnie odchylił majty. Zobaczyły moje cudo, jedna pobiegła gdzieś, drugą zamuliło. Pewnie dlatego, bo nie myłem jeszcze wtedy penisa, a przed komisją nie myłem się z tydzień. Ta co pobiegła przyprowadziła lekarza, spojrzał na mojego penisa i powiedział "O #!$%@? STARY...". Powiedział abym się odwrócił.
  • Odpowiedz
Najlepsza była ankieta na końcu.
Znajomego pytają czy chciałby powiązać swoją przyszłość z wojskiem.
Mówi, że tak.
A dlaczego?
,,Bo chciałbym zabijać ludzi"
XD i myyyk do psychiatry,
  • Odpowiedz
@Rad-X: A w ogóle to true story z komisji, były 2 parawany, jeden dla ubierających się do wyjścia, drugi dla rozbierających się przed komisją. Słyszę pielęgniarkę jak mówi do typa w sąsiednim parawanie - proszę się rozebrać.
A ten ,,Ale tak całkiem?"
a lekarz z końca sali ,,Nie, #!$%@?, do kolan"
I typ wyszedł w portkach do kolan xd
Jak ja się dopiero rozbierałem to słyszę jak lekarz mówi do badanego
  • Odpowiedz
@Rad-X: najgorsza była ta zimna chochla do warzenia jaj, jak tylko dotknęła moszny to krzyknąłem i cofnalem się przez co wywróciłem imadło, w które wsadzili mi pałe prosto na głowę kaprala który na klęczkach w międzyczasie sprawdzał mi odbyt suwmiarką.

Dali mi kategorie B i zaprosili na za tydzień - nie wiem czy po złości czy ich to rozbawiło, w każdym razie ta sytuacja powtórzyła się jeszcze około pięć razy
  • Odpowiedz