Wpis z mikrobloga

@harnasiek: pamiętam że była taka fajna gierka łącząca obywatela Nabuto i armed and dangerous. Chyba jedna z pierwszych gier w których można było wszyskto rozdupczyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
koliedzy pomóżcie ( ͡° ʖ̯ ͡°) widok coś jak diablo, (mag?) przywracał cię do życia w jakimś kręgu (pentagram?) musiałeś potem chodzić i zabijać przeciwników, dało radę zbierać loot, sterowanie raczej myszka, bohater walczył mieczem, główna postać to przypakowany chad w ciemnych włosach do ramion, jeśli dobrze pamietam był polski dubbing (mogę się mylić), na okładce było popiersie bohatera na fioletowym tle
@harnasiek taka gierka była że chodziło się takim jakby mnichem i się waliło wrogów na łeb, pamiętam że mogles podnieść bronie wrogów i np była taka wielka w #!$%@? kosa. Jakis hackandslash w takich średniowiecznych klimatach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harnasiek: koło 2006 na PC była gra, chyba coś o farmie z rzutem z góry typu Stardew Valley i w prawym górnym rogu mapy była woda z syreną.
@harnasiek: Kiedyś udało mi się wreszcie znaleźć, pamiętam że za dzieciaka sprawiała mi przyjemność fabuła. Tytuł brzmi jakoś tak "Ryszard Lwie Serce..." dokładnego tytułu nie pamiętam, ale z tym łatwiej mi będzie na przyszłość znaleźć. Chociaż jestem świadom, iż teraz może mi się nie podobać :)
@harnasiek: Ja szukam platformówki 2d, wczesne lata 2000, gdzie sterowało się takim typkiem-gangsterem w fioletowym garniaku i gdzie mogliśmy przejmować do naszej drużyny wrogich żołnierzy i używać ich umiejętności strzelania czy używania pojazdów. Główną fabułą w niej było, że inny gangster jeżdżący wielką złotą rybką na kołach xD rozwalił naszą chatę i teraz się mścimy. Potem pojawiają się jeszcze inni bosowie też w takich śmiesznych pojazdach. Ze 20 lat nie mogę
Gierka 3D gdzie latało się niebieskim statkiem ale można było zmienić tryb na chodzenie po ziemi i wtedy ten statek wyglądał jak trójnóg z wojny światów XD napewno strzelanka,biło się z czerwonymi i pamiętam statek matkę gdzie można było się leczyć na platformie
@Zajder: Niee, niestety nie, grałem w to w okolicach 2008, chodziło w niej o to że jakaś rasa atakuje ziemię (czerwoni) i oni mieli swoje statki powietrzne, czołgi futurystyczne i zwykłych żołnierzy a my jako dobrzy (niebiescy) musieliśmy ich rozwalić XD, można było tym statkiem latać i podczas lotu zmieniał się dostępny arsenał broni oraz przełączać na chodzenie po ziemi gdzie był inny arsenał broni, oczywiście gra single player