Wpis z mikrobloga

Gra kupiona w biedrze, chyba nazywaliśmy ją "Reksio". Platformówka 2D, chodziło się pieskiem i zbierało punkty, unikało przeciwników. Były poziomy pamiętam w jaskiniach, na jadącym pociągu. Do teraz nie mogę znaleźć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harnasiek: pamiętam że jak się ją odpalało to było logo Activision była to strzelanka pierwsza mapa w chyba metrze na pewno pod ziemią a druga w górzystym i śnieżnym terenie
  • Odpowiedz
Gierka o kosmosie i robotach latało sie statkami , pamiętam że był tam taki warsztat kosmiczny z mechanikiem i sie zajezdzalo do niego naprawić fure lub po jakieś misje czy coś gierka chyba z cd action ale nie jestem pewien
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harnasiek: taka coś z dinozaurami w nazwie? Albo na grafice miało dinozaury. Ogólnie z twgo co pamiętam to na początku było się jakimś typem i gdzies się chodziło, zabijając jakieś '-zaury' a poźniej było się już w wiosce i się budowało ją. Ta gra była dołączona do jakiejś gazety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@harnasiek gra logiczna z widokiem od góry. W której chodziło się taką kulką puszystą (taki stworek ) po labiryncie i podkładało bomby, żeby móc przejść całą planszę. Szukałem żeby mamie zrobić przyjemność grała w to kiedyś bardzo dużo.
  • Odpowiedz
@harnasiek: od paru lat szukam starej gry o krecikach
Platforma: pc
Lata: 1999-2003 (czasy simsów 2)
Widok: przekrój przez ziemię, widok z boku
W grze byliśmy małym pojazdem który drążył tunele w ziemi, w tych tunelach zjadał marchewki. Dodatkowo składał jajka z których wykluwaly się kreciki. Jeżeli była dostępna mała przestrzeń to wychodził jeden krecik, jeżeli było dużo miejsca to 4. Kreciki im dłużej żyły tym były mocniejsze. Ostatnią fazą rozwoju
  • Odpowiedz