Wpis z mikrobloga

@Sebeq92 chyba nie, to total overdose to była bodajże gra pokroju GTA gdzie jakąś czachą (?) włączało się jakiś diabelski tryb (?), dobrze pamiętam?

a tam zwykły fps, zaczynało się na pustyni.. i te strusiozaury biegały i trzeba było je ustrzelić...
@matt2404:
TO trochę było w stylu GTA, ale świat był tak 20 razy bardziej ubogi i pusty :D

Ale ta gra miała fajny tryb bullet time z akrobacjami, robiło się fikołek dookoła i strzelało headshoty minigierką (trzeba było chyba w odpowiednim momencie kliknąć jak kółko się zamykało na głowie przeciwnika) :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Seabiscuit: pamietam, że to byla chyba pierwsza gra w którą grałem i nie było limitu żyć i w ogóle, żadnego paska zdrowia :D mega mnie to zaskoczyło i samą grą też się mocno jarałem. Ale też jak po latach ją odnalazłem to było rozczarowanko grafiką :(
A pamiętacie tę grę co się planowało kradzieże? Najpierw się jakby nagrywało skok, a potem go odtwarzało i jak wszystko poszło dobrze i nikt nie zauważył i nie usłyszał postaci etc. to był zaliczony skok.

Fajna to była gra, nigdy nie grałem w nic podobnego. W sumie chętnie bym zagrał we współczesny remake.
@harnasiek Ja znam taką, co mama pingwin przeprowadzała małe pingwinki przez ruchliwą ulicę, pingwinki ustawiały się w rządku za nią i każdy następny (jakieś pojedyńcze chodziły, trzeba było je złapać) wydłużał kolejkę ʕʔ
@harnasiek: Nigdy tego nie znalazłem, gra na psx chyba się strzelało i na drugim poziomie bossem była wielka mrówka której nigdy mi się nie udało pokonać xD i się tam chyba strzelało kilka razy ktoś mi sugerował co to mogłabyś za gra ale jak sprawdzałem to wydawało mi się ze to nie to