Wpis z mikrobloga

@emesc: No dobra, jak to się nazywa? Ja od lat szukam gry, która CHYBA nazywała się Kosmos… mam wrażenie ze była to polska produkcja ale nie znalazłem nic wśród polskich pozycji. Na okładce pudełka i instrukcji był kosmonauta, kierowałeś firmą wysyłająca misje w kosmos itp. Jak byś miał jakiś pomysł to daj znać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakas gra z wczesnych lat 2000,strzelanka w klimatach afganistanu. Pamietam tylko jedna z misji ze byla z helikoptera i strzelalo sie do arabow po bokach jak do kaczek. Do tego druga taka strzelanka, pamietam ze strasznie duzo przeklinali po naszemu
  • Odpowiedz
Kojarzy mi się pewna gra w której jeździło się autem z którego się strzelało i można było wysiąść z auta i się również strzelać (widok był z pierwszej osoby). Lokalizacja to była taka jakby arena, ale nie mam pewności.

Ta gra to była jakieś late 2000, ale nie mam pewności
(Na pewno nie był to c&c renegade)

Pomoże ktoś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harnasiek: mi świtają dwie gry, których kiedyś nawet szukałem. W jednej się biegało chyba takim zielonym smokiem / jaszczurem, to już była gra 3d. Były chyba też inne zwierzątka z którymi wchodziło się w interakcje ale jaki był cel gry nie mam pojęcia.

A druga to gra dzieciństwa, 2d,jeszvze na dyskietce grałem. Było się ziomkiem na deskorolce, taka platformówka gdzie zdobywalo się kolejne poziomy czy większą ilość punktów. Dało się jakiś
  • Odpowiedz