Wpis z mikrobloga

@husky83 latam bardzo dużo i zdarzyło mi się to tylko raz. W dodatku nie było żadnej "niespodzianki" przy wchodzeniu na pokład a Pan przy bramce informował wszystkich o możliwości otrzymania bonifikaty za skorzystanie z innego lotu na tym kierunku. Reasumując, nie ma ma żadnej potrzeby na wcześniejsze zaklepywanie kolejki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zakuosw: w niektórych liniach jest tak, że biorą cześć walizek podręcznych do luku bo wszystkie się nie mieszczą w kabinie (zdążyło mi się to parę razy bo też zawsze podchodzę na samym końcu jak już nie ma kolejki), jak masz tam same szmaty to spoko, ale jak masz np. drogi sprzęt fotograficzny to jednak lepiej postać w tej kolejce albo kupić sobie pierwszeństwo niż ryzykować zniszczenie aparatu/obiektywów czy lapka
@zakuosw: Prawidłwo postawione pytanie powinno brzmieć.

W jakim celu lotniska stworzyły ten cały system w którym istnieją kolejki.

Odpowiedź? ano po to by #!$%@?ć pasażerów i zarobić dodatkowe pieniądze na tych którzy dopłaca do biletu by nie stać w kolejce (uprzywilejowani).
Chcą mieć bagaż podręczny, w schowku nad swoim miejscem


@Q-tu: Nie wysiedzą kilka godzin na dupie z najpotrzebniejszymi przedmiotami przy sobie tylko muszą co chwilę grzebać na głowami i przepychaniem się wku...ać innych?
@zakuosw: Ludzie lubią stać w kolejkach albo lubią tarło. Ja dopiero podnoszę się z siedzenie w poczekalni jak kolejka zejdzie do ostatniego człowieka i idę do bramki to samo po wylądowaniu wstaję jak wszyscy już wyjdą z korytarza.
Nie, nie słyszał. Co ty myślisz, że oni nie mają systemów, które im pokazują, że już dany lot jest full zabukowany i sobie dalej pozwalają ludziom bukować? Przecież to by było bez sensu. I co potem kogoś by mieli wyprosić z samolotu? XDDD przecież to brzmi absurdalnie. Pozew za takie coś by poszedł na kilkadzesiąt tysięcy zł minimum podejrzewam.


@majkkali: Oczywisty troll jest oczywisty