Wpis z mikrobloga

@DunningKruger: Dziękuję! Po raz pierwszy w historii wykopu od ponad 7 lat została wyzwana od wolnościowca, a nie od pisiora, konfiarza i lewaka! W końcu prawidłowo! Dziękuję, zapamiętam ten dzień na długo i jest mi niezmiernie miło. A Tobie polecam zapoznać się z definicją wolnościowca, bo widzę, że niekoniecznie rozumiesz ten termin, ale w sumie to się nie dziwię, bo jak w tv słyszymy, że Bosak jest wolnościowcem, albo Tusk, no
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: więc dlaczego nie zakażemy mężczyznom pokazywać w lato nieogolonych nóg? rzygać mi się chce jak widzę faceta w szortach z wyeksponowanymi włochami

@Gwendeith: nikomu nic nie trzeba zakazywać nie mają powodzenia u płci przeciwnej i w ogóle są gorzej odbierani przez społeczeństwo. Akurat u facetów włosy na nogach są bardziej tolerowane ale trend na golenie różnych męskich części ciała też postępuje. Zobaczymy, w którą stronę to pójdzie. Ty już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@szpongiel: I ten argument ma mnie przekonać do tego, żeby wszyscy zachowywali się równo NORMATYWNIE?

Nic takiego nie pisałem. To się się samo reguluje poprzez normy społeczne. Możesz chodzić nawet z kupą na ubraniu ale nie dziw się, że ludzie będą od Ciebie stronić.

O nie, nie, mój drogi, to z wolnością nie ma nic wspólnego.

Przecież nie mówię, że należy owłosienie uregulować ustawą ( ͡° ͜ʖ ͡°
@CocoJamboolin: kobiety zostały "zmuszone" do golenia swojego ciała przez reklamy. Tak, nie ten mistyczny patriarchat, tylko wielkie korporacje, przyszły i powiedziały żebyście były eleganckie musicie się golić i kobiety uwierzyły. Nie było tam wstrętnych chłopów mających na celu zniszczenie kobiecego poczucia własnej wartości tylko były tabelki z hajsem, który się nie zgadzał i skrzynie produktów, które trzeba było komuś wcisnąć. No i trafiło na kobiety.