Wpis z mikrobloga

@R2D2_z_Sosnowca: No właśnie moje przepuszczenia sprowadzam do tego, że słońce tutaj odegrało dużą rolę w ocenie całej sytuacji jeśli chodzi o kierowcę Punto.

@Darth_Gohan: Zgoda. Wiele czynników ma wpływ na ocenę danej sytuacji. To nie ulega wątpliwości. Ja też nic nie oceniam tylko poddaje pod wątpliwość lub się zastanawiam co i jak. Jestem ciekaw czy kiedyś się dowiemy jaki jest finał tej sprawy, bo jestem ciekawy do jakich wniosków dojdzie
Przed skrzyżowaniem jest znak z ograniczeniem do 70. Matematykę zostawiam wam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Słońce na pewno nie pomogło w tej sytuacji.


@rosomak94: znasz lokalizację tego miejsca? tam po obu stronach są pasy - wtedy jest zazwyczaj 50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@mroz3: ewidentna wina kierowcy Punto - książkowe nieustąpienie pierwszeństwa. Choć rzecz jasna prędkość motocyklisty z pewnością będzie miała spore znaczenie dla złagodzenia kary za jego winę. Szkoda życia, jak każdego. Chłop całe życie zaangażowany zawodowo w bezpieczeństwo ruchu drogowego, chwila słabości na motorze i tak skończył swe życie... (,)


@xTortox: wcale nie ewidentna. Chłop na motocyklu zapieprzal i Punto mógł go nie widzieć. Zginął przez własną
@mroz3: na pewno szkoda człowieka, ale punto przed samą motorynkę mu nie wyjechał, już chwilę się znajdował na pasie, a więc włączył się do ruchu. Jakby pan na motorze jechał z przepisową prędkością, to nie tylko byłby w stanie go dostrzec, ale nawet wyhamować! Ale niestety jak się zapier$ala to raczej ma się klapki na oczach(i w sumie nic dziwnego) i tylko omija to co jedzie wolniej, nie ma czasu na