Wpis z mikrobloga

Lost to był serial który chyba najmocniej wbił mi się w pamięć i wywarł na mnie największe wrażenie, być może przez to że oglądałem go majac 12-14 lat, mózg wtedy chłonął informacje jak szalony. W każdym razie czekało się na każdy odcinek z wypiekami na twarzy, a po każdym z nich spekulowało na temat tego jak to się rozwinie.
Jakie było wasze top 5 scen ryjacych beret?
Moje top:
1. Włączenie się światła we włazie bunkru, w momencie gdy klęczy nad nim John Locke.
2. Spotkanie Desmonda w bunkrze
3. Odczytanie wiadomości tej Francuzki i obliczenie że nadała ją 16 lat temu(pamiętam to jak dziś, jak dla mnie najmocniejsza scena)
4. Zobaczenie resztek pomnika po drugiej stronie wyspy przez bodaj Saida
5. "not penny's boat"

No i jeszcze bonusowo scena gdzie Said naprawia radio dla Hugo, odbierają sygnał jakiejś transmisji i rozkminiaja skąd ona jest nadawana... I kiedy została nadana.

#lost #seriale
Pobierz Heroina340 - Lost to był serial który chyba najmocniej wbił mi się w pamięć i wywarł ...
źródło: comment_1631772509pOO8NWeCnLUg0PYBShg7d0.jpg
  • 150
Nigdy nie obejrzałem alternatywnych zakończeń. Widział ktoś? Warte obejrzenia? Albo niech krótko streści.
@Inboxie: taka ciekawostka, że wielu doszukiwało się w fabule "Lost" zrzynek z serii "Z mgły zrodzony" Brandona Sandersona. W trakcie trwania serialu na pewnym forum jeden koleś twierdził, że tak nie jest i wstawił długą listę rzeczy, które były w książkach i musiałby wydarzyć się w serialu. Po czasie okazało się, że wszystkie podpunkty przewidziały dalszą fabułę serii xD
@Heroina340: Serial dobry jak na tamte czasy ale tylko 1-wszy, max 2-gi sezon. Potem zaczęły się tam dziać rzeczy niesamowite, fabuła była zbyt zagmatwana. Końcówka zupełnie niezrozumiała. Podobny efekt jak Prison Break który też miał dobry pierwszy sezon i potem leciał sobie na tym ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
scena jak "inni" porywają młodego z tratwy - "the thing is we take a boy", wcześniej myslałem, że to jakiś tam średni serial o rozbitkach na TVP1 reklamują i jak już wypłynęli tratwą to zaraz się skończy xD potem oczywiście nadrobiłem wszystko z torrentów ;)
@sntwow

@Heroina340: Sztos totalny przynajmniej w tamtych latach, szkoda że obecnie nigdzie nie dostępny legalnie bez VPN.

Zawsze uwielbiałem motyw "innych" i całej Dharmy i jak odkrywali kolejne bazy

Właśnie oglądam na Amazon prime, wszystkie sezony dostępne w wersji z napisami (σ ͜ʖσ)
No niestety, mam Polskiego Amazona i na 100% nie ma, ale spróbuje odpalić też na konsoli może ona sama zadziała jako vpn jak się zmieni region
@falcon1984: Czy ja wiem? Z 3-4 lata temu wrzuciłem sobie rewatch i to nadal jest bardzo dobry serial. Jak w 2010 po grande finale byłem rozczarowany tym jak całość została zwieńczona, tak rewatch oglądany przez pryzmat osoby wiedzącej co będzie dalej był już znacznie inny w odbiorze. Miało to wszystko więcej sensu, było spójne.

Mimo wszystkich swoich wad, LOST jest moim ulubionym serialem. Są obiektywnie lepsze produkcje - oczywiście, że są
Nymphis - @falcon1984: Czy ja wiem? Z 3-4 lata temu wrzuciłem sobie rewatch i to nada...