Wpis z mikrobloga

Lost to był serial który chyba najmocniej wbił mi się w pamięć i wywarł na mnie największe wrażenie, być może przez to że oglądałem go majac 12-14 lat, mózg wtedy chłonął informacje jak szalony. W każdym razie czekało się na każdy odcinek z wypiekami na twarzy, a po każdym z nich spekulowało na temat tego jak to się rozwinie.
Jakie było wasze top 5 scen ryjacych beret?
Moje top:
1. Włączenie się światła we włazie bunkru, w momencie gdy klęczy nad nim John Locke.
2. Spotkanie Desmonda w bunkrze
3. Odczytanie wiadomości tej Francuzki i obliczenie że nadała ją 16 lat temu(pamiętam to jak dziś, jak dla mnie najmocniejsza scena)
4. Zobaczenie resztek pomnika po drugiej stronie wyspy przez bodaj Saida
5. "not penny's boat"

No i jeszcze bonusowo scena gdzie Said naprawia radio dla Hugo, odbierają sygnał jakiejś transmisji i rozkminiaja skąd ona jest nadawana... I kiedy została nadana.

#lost #seriale
Pobierz Heroina340 - Lost to był serial który chyba najmocniej wbił mi się w pamięć i wywarł ...
źródło: comment_1631772509pOO8NWeCnLUg0PYBShg7d0.jpg
  • 150
@Heroina340: do dziś się zastanawiam czy ten #!$%@? koniec od początku miał tak wyglądać. Czy na początku chcieli zrobić 2-3 sezony i dopiero kombinować jakieś zakończenie czy od początku mieli tak od czapy pomysł. Np w pierwszym sezonie Locke uśmiecha się na widok dumnego potwora, a potem pod koniec sam nim zostaje, czy cos w ten deseń, więc czy on od początku wiedział?
@Heroina340: a ja bym jeszcze dodala juz z pozniejszych sezonow tez to jak


A i jeszcze to jak w Labedziu nie wstukali kodu. Te hieroglify i zgnieciony licznik do dzis mam w pamieci jak to w TVP promowali i nie moglam sie doczekac zeby obejrzec.

Ogolem jeszcze sama postac Ethana mnie przerazala, w pozniejszych odcinkach widac jego “pozytywna” strone ale przez to jak zostal wprowadzony do serialu to bym #!$%@? gdzie
@Heroina340: ja zacząłem go oglądać w tym roku. Dopiero teraz gdyż kiedyś internet miałem tak słaby że nie dawał rady a luźniej zapomniałem.
Wielkie rozczarowanie te odcinki mogły by mieć po 10 min wtedy może były by ciekawe reszta to zapycha z. Przerwałem oglądanie gdy z tratwy porwali tego czarnego dzieciaka. Szmira a nie dobry serial.
Ten serial był dobry dopóki nie zaczęły się pojawiać jakieś zjawiska nadprzyrodzone z dupy i inni kosmici


@przeczki: Czyli jakieś pierwsze 3 odcinki. Mi też się w sumie podobały, potem nie dałem rady tego oglądać.
Jak się skończył ten serial? O co tam chodziło? Z początku oglądałem, bardzo mnie wciągnął. A pozniej jakos przestałem, były kolejne serie, coraz bardziej to było zagmatwane i mnie to zraziło.
@tonikroos: ja obejrzałem przed wakacjami, bo home office i nie miałem już co oglądać w tle. Wrażenia mam mieszane, z jednej strony ma dużo genialnych momentów i zwrotów akcji, ciekawe postacie i ogólnie spoko klimat, ale z drugiej słabych momentów też sporo. I nie rozumiem końcówki zbytnio, nie wiem czy jestem za głupi, czy tak to jest specjalnie zagmatwane, ale ogólnie jednak bym polecił, sam sobie wyrobisz opinię.