Wpis z mikrobloga

Lost to był serial który chyba najmocniej wbił mi się w pamięć i wywarł na mnie największe wrażenie, być może przez to że oglądałem go majac 12-14 lat, mózg wtedy chłonął informacje jak szalony. W każdym razie czekało się na każdy odcinek z wypiekami na twarzy, a po każdym z nich spekulowało na temat tego jak to się rozwinie.
Jakie było wasze top 5 scen ryjacych beret?
Moje top:
1. Włączenie się światła we włazie bunkru, w momencie gdy klęczy nad nim John Locke.
2. Spotkanie Desmonda w bunkrze
3. Odczytanie wiadomości tej Francuzki i obliczenie że nadała ją 16 lat temu(pamiętam to jak dziś, jak dla mnie najmocniejsza scena)
4. Zobaczenie resztek pomnika po drugiej stronie wyspy przez bodaj Saida
5. "not penny's boat"

No i jeszcze bonusowo scena gdzie Said naprawia radio dla Hugo, odbierają sygnał jakiejś transmisji i rozkminiaja skąd ona jest nadawana... I kiedy została nadana.

#lost #seriale
Pobierz Heroina340 - Lost to był serial który chyba najmocniej wbił mi się w pamięć i wywarł ...
źródło: comment_1631772509pOO8NWeCnLUg0PYBShg7d0.jpg
  • 150
@Inboxie: @Positano1: @kaspe: fakt watki były czsami tak rozbudowywane i nagle ucinane ze ciężko się połapać, myślę że spoko pomysłem jest po obejrzeniu całego serialu przeczytanie sobie kilku głównych wątków z fanowskiej wiki - wyjaśniają niektóre watki trochę lepiej niż jak to się ogląda w serialu.

Dla mnie niewyjaśnione jest np skąd wziął się na wyspie Dogen-strażnik świątyni, co to za cywilizacja i kiedy stworzyła świątynie, posąg i inne
@Heroina340: Mi najbardziej zapadła w pamięć otwierająca scena finału sezonu 5 (the Incident), w której po raz pierwszy przedstawieni zostali Jacob i MiB.
Ściągnąłem ten odcinek z torrentów i zacząłem oglądać, a tam 2 zupełnie nowe twarze i już się zacząłem zastanawiać czy aby na pewno Lost pobrałem, ale wtedy było to ujęcie na pomnik na plaży i mi szczęka opadła.
ovdose - @Heroina340: Mi najbardziej zapadła w pamięć otwierająca scena finału sezonu...
@Heroina340: A co do scen to te które zapadły mi najbardziej w pamięc (kolejnosć losowa):
- moment gdy zginęła Alex - przez większość czasu postacie były "nieśmiertelne" a nagle zginęły
- gdy okazało się, że Locke jeździł był inwalidą w po wyspie chodził o własnych siłach
- moment gdy tratwa, na której był Sawyer, Michael i JIn została rozwalona, a Walt prowany
- Ar(N)tz wylatujący w powietrze :D
@Heroina340 czy ten serial jest do oglądnięcia nawet teraz, po tylu latach? W czasach emisji widziałem pojedyncze odcinki ale nic nie pamiętam i chciałbym go zobaczyć, ale nie wiem czy teraz będzie się go oglądało tak samo dobrze