Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 235
Sąsiad kopnął mojego kota, bo bał się że zje mu gołębie. Kotek stracił wzrok, zostanie uśpiony. Policja mówi że nie ma dowodów i nic nie mogą zrobić. Co mogę jeszcze zrobić w takiej sytuacji?
#prawo #policja #koty
  • 172
  • Odpowiedz
@bialkovski: nie jest w stanie funkcjonować bez wzroku, w domu który zna? Czasem koty na starość tracą wzrok, i funkcjonują na wyczucie na terenie który znają, i rozpoznają innymi zmysłami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Pani_Asia: tak jak w poście. Wczoraj usłyszałem krzyki #!$%@? sąsiada i za chwilę kotek czołgał sie do mnie pod drzwi, przeszedł do sąsiada przez płot. Mial całe zakrwione oczy, od razu zawiozlem go do wetetynarza. Dostał zastrzyki, dzis stracił wzrok.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Pierce: mieszkam na wsi, dzieli mnie z sąsiadem płot przez który kot przeszedł. Nie widziałem samego zajścia, ale słyszałem więc dowodów jako takich nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@spere: to młody kotek, nie wiem wlasnie co zrobić, wydaje mi się że to będzie straszna meka dla niego. Dla mnie tez jak będę musiał patrzeć jak mu ciężko :(
  • Odpowiedz
@bialkovski: Skąd się o tym dowiedziałeś, w sensie że to sąsiad? Jeśli ktoś to widział to masz dowód z zeznania świadka ( to też jest dowód ale policjanci niekoniecznie muszą to wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz