Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 235
Sąsiad kopnął mojego kota, bo bał się że zje mu gołębie. Kotek stracił wzrok, zostanie uśpiony. Policja mówi że nie ma dowodów i nic nie mogą zrobić. Co mogę jeszcze zrobić w takiej sytuacji?
#prawo #policja #koty
  • 172
  • Odpowiedz
@bialkovski: po pierwsze to twoją odpowiedzialnością jest zabezpieczenie kota, żeby nie chodził na inne posiadłości i nie łowił gołębi, kur czy czegokolwiek, po drugie zgłaszaj do organizacji zajmujących się zwierzętami, obroną praw zwierząt - one są skuteczniejsze w takich akcjach, powiedzą Ci co możesz zrobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@bialkovski: Koty, i te młode i te stare, które tracą wzrok nie zostają bezradnymi kalekami. Szybko się adaptują i po niektórych nie poznasz, że ślepe. Koty mają jeszcze super węch, niesamowity słuch i wibrysy, które pomagają im się odnaleźć w przestrzeni.
Brak wzroku to nie męka dla kota, serio. Zresztą jest taka fundacja, która zajmuje się niewidomymi częściowo i całkowicie kotani "ja pacze sercem" (tu możesz poczytać o tym jakie są
  • Odpowiedz
@bialkovski miałem sąsiada gołebiarza i wiem jakie to #!$%@?. Robił pułapki na koty i mordował każdego jaki wszedł na jego teren. To samo z ptakami drapieżnymi. Nie ważne jaki ptak, dla gboja każdy to "jastrząb gołebiarz". Potrafił żywcem przybijać do drzew w sadzie. Policja miała to w dupie.
Kiedyś przylazł do moich rodziców ostrzec że nam kota zabije bo widział że kot przebiegał przej jego działkę. Moj ojciec z nim sprawę zalatwił
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@bialkovski: Kolejni Bambi debile, którzy usprawiedliwiają kota, a zapominają, że właściciel tego sierściucha powinien go pilnować (°°
  • Odpowiedz