Wpis z mikrobloga

@2fac: tylko jakie mogą mieć przez to problemy małpy? Zostaną wywłaszczone a fundy zapłacą karę, nie sądzę. Wątpię, żeby ktoś już był w stanie doliczyć się czegokolwiek w tym bajzlu. Od jakiegoś czasu jestem zdania, że rynek się po tym nie pozbiera, czy to będzie squeeze czy jakieś inne kombinacje.
  • Odpowiedz
@krupkka: Żadnych, sam Genser powiedział że to ma charakter wymiany zdania pomiędzy sąsiadami. A sam Gamestop postępuje wzorowo i pomaga w śledztwach związanymi z manipulacją ich akcji. Problemy będą miały aktorzy którzy w orkiestrowany sposób próbują FUDować społeczności jak Superstonk. Organizowanie, które jest jasno zdefiniowane, można by było zarzucić jeśli ludzie nie uczestniczący musieli by liczyć się z jakimiś negatywnymi skutkami finansowymi (czyli jakieś kary da tych co nie hodlują),
  • Odpowiedz
@rspl: @krupkka: @Randomovy: Przestańcie im odpowiadać. Jezus... Przecież to są szczury. Nie mają z tego żadnych pieniędzy tylko marnują swój czas żeby siać FUD. Nie sądziłem że kiedykolwiek coś podobnego zobaczę.
  • Odpowiedz
@Gacrux: Cenzura, cenzura xD Tatuś pewnie współpracował. Wasze argumenty nie bronią się bez cenzury, bo są nic nie warte

@rspl Gamestop pomaga SEC przeciwdziałać zmowie na rynkach przez małpy? Nie jestem pewien, do tej pory RC był w to zaangażowany a cena spada i tak. Procent za pożyczenie akcji na giełdzie już jest maksymalnie niski, pewnie jako counter-measure do manipulacji gamestopu, albo dlatego że nie ma popytu. To gamestop
  • Odpowiedz