Wpis z mikrobloga

Wczoraj, 11 września, USA obchodziło jedna z ważniejszych rocznic w historii tego kraju.

Obecni i byli prezydenci wzięli udział w oficjalnych obchodach - Biden, Obama i Clinton byli na obchodach w Nowym Jorku. Bushowie na obchodach w Pensylwanii. Jimmy Cater, który niestety podupadł na zdrowiu i ma już 96 lat, obchodzi rocznicę prywatnie.

Trump... Trump w tym czasie, gdy prezydenci brali udział w oficjalnych obchodach ku pamięci ofiar ataku terrorystycznego siedział w kasynie i za kasę komentował walkę bokserską Holyfield vs. Belfort.

Brzmi jak jakiś żart z Idiokracji, ale to niestety rzeczywistość.

Ale pamiętajcie - Trump to najlepszy prezydent USA, odbudowujący godność tego kraju!

#usa #trump #neuropa #bekazprawakow #prawackalogika #polityka
Pobierz
źródło: comment_1631445877bjlopuZGIDMubcQKsssKnz.jpg
  • 57
Dobra, jednak nic do Ciebie nie dotarło.


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Co miało do mnie dotrzeć? Że będziesz starał się ośmieszyć upamiętnianie ofiar zamachu byleby usprawiedliwić fakt, że Trump się tam nie pojawił?

Biden nie jest organizatorem tych uroczystości. Jest tam gościem tak samo jak wszyscy inni prezydenci. Już nie mówiąc o fakcie, że Trump miał do wyboru inne oficjalne uroczystości.

Po prostu mu się nie chciało - podjechał na posterunek policji dosłownie najbliżej
Pobierz
źródło: comment_16314493629MZOFpFKCZweY5Y1upulS9.jpg
Trump... Trump w tym czasie, gdy prezydenci brali udział w oficjalnych obchodach ku pamięci ofiar ataku terrorystycznego siedział w kasynie i za kasę komentował walkę bokserską Holyfield vs. Belfort.


@rzep Mnie tam Trump i USA ani ziebią ani grzeją, ale mierzi mnie takie naganianie na upamietanianie, to powinno wynikać z potrzeby serca, bo inaczej to pokaz faryzejstwa i świeckiej bigoterii, który sami wymuszacie. Tym bardziej, że prezydentem już nie jest.

Coś jak
Obecność na takich ceremoniach jest oznaką szacunku.

Wy naprawdę będziecie dosłownie wyśmiewać upamiętnianie ofiar zamachu tylko po to by bronić Trumpa?


@rzep: co następne? Obrona MIESIĘCZNIC SMOLEŃSKICH? Totalna opozycja nie okazuje szacunku karakanowi nr 1 zamordowanemu przez karakana nr 2? xDDD
Czyli jak w Polsce Kaczka świętuje te wszystkie rocznice i miesięcznice smoleńskie to śmiech i żarty, ale jak Trump nie był na rocznicy tragedii WTC, to źle. Właśnie logika tobie podobnych robi fikołka.
@rzep: Ogólnie odnosząc się do postu to masz rację mordo, a ludzie którzy bronią trumpa tak trochę #!$%@? wiedzą o jego działalności jako prezydenta wystarczy przejrzeć jego decyzje dotyczące sądownictwa w USA, żeby uznać go za zwykłego #!$%@?, także następnym razem polecam wszystkim najpierw zapoznać się szczegółowo z czyimiś dokonaniami, a dopiero później stawać w obronie tej osoby, ale nie ja jestem od uczenia was życia także już sobie #!$%@? xd
czy ty właśnie porównałeś coroczne obchody największego zamachu w historii USA do karakana który idzie ze swoją świtą co miesiąc skladać kwiaty pod marmurowymi schodami zamiast na grób brata?


@KiszeKapuste: jakiś damage control w obronie bożka trzeba zrobić, a ze jest się prawakiem to wymyśla się idiotyczny. Ciekawsze jest to, ze parę osób naraz napisało to samo - albo przyszły instrukcje z centrali, albo ktoś tu ma multikonto.
@KiszeKapuste tak. Porównałem największą tragedię w USA, do największej tragedii w Polsce. Bo niezależnie od popieranej opcji, tak była dla Polski katastrofa w Smoleńsku. Ich tragedia jest większa niż nasza?
@rzep tak późno te obchody mieli czy walka byla tak wcześnie?
Tam konflikt jest jeszcze bardziej zaognionh niż u nas to spwcjalnie nie dziwi że kandydat republikanow nie chciał się pojawić z kandydatami demokratów.małe, ale jakoś zrozuniałe. U nas też tak bywało i na pewno jeszcze sie zdaży