Wpis z mikrobloga

Nie mam co robić w domu. Muszę go unikać.
Wczoraj skończyłem o 15 55h dyżuru. Poszedłem na basen i otworzyłem porto, które piłem do komedii, które znam na pamięć. Wstałem o 13, posprzątałem mieszkanie, poszedłem pobiegać i nie mam co robić. Czekam, aż czas do roboty na 19, kończę we wtorek o 15(w międzyczasie w przerwie między dojazdami zmieniając miejsca pracy będę miał czas na dwa treningi)
Po domu jedynie się snuję tęskniąc za ex, ja #!$%@?ę, #!$%@?łem najlepszy związek swojego życia, jaki mogłem mieć
#zwiazki #depresja #alkoholizm #przegryw
  • 9
@HFL-przed-30: takie myślenie że gdybym zrobił coś inaczej to ten związek by przetrwał jest zdradliwe.

Związek nie przetrwał bo różnice były nie do pokonania

Gdybyś zrobił coś inaczej to byś kupił kilka dni czy tygodni, za coraz wyższą cenę za każdym razem
takie myślenie że gdybym zrobił coś inaczej to ten związek by przetrwał jest zdradliwe.

Związek nie przetrwał bo różnice były nie do pokonania

Gdybyś zrobił coś inaczej to byś kupił kilka dni czy tygodni, za coraz wyższą cenę za każdym razem


@heniek_8: Wiem, ale jednocześnie tak się zmieniłem pod wpływem rozstania, że wiem, że jeśli do siebie wrócimy, to już się teraz uda. Staram się robić pewne rzeczy, które może sprawią,
@Malinowy_homar_: właśnie staram się do niej wrócić. Pracujemy razem i staram się zmienić się w pracy, by pokazać jak mi zależy robiąc rzeczy poniżej mojego zakresu obowiązków, by pokazywać, ze mi zależy. Następny wspólny dyzur w czwartek, zobaczymy czy doceni