Wpis z mikrobloga

@engineer XD trzeba mieć deficyt intelektualny żeby wierzyć Mentzenowi. Pierwszy lepszy argument - trzeba być idiotą żeby popierać 5 konfederacji. (tak, ja wiem ze to było PDK dla was, kumaci konfederaci xD). Drugi powód - jego hipokryzja, zamordystyczne tendencje i fanatyzm religijny. No i na tym etapie normalni ludzie odchodzą od stołu, zostają ci mniej ogarnięci i fanboje od masakr na yt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KontrproduktywnyAnalityk:
@Pierwiastek_z_Czech:
Idźcie chłopaki pooskarżać psy o rasizm, wpieprzyc ludziom 75% podatku, albo co tam się wam w głowach roi, bo tyle tego jest że i omnibus by nie spamiętał ;)
Zresztą, poziom waszego oszołomstwa, nienawiści i poszukiwania atencji aż bije z waszych wypowiedzi. Nawet nie zrozumieliście, że w mojej wypowiedzi chodzi o wytłuszczenie tego, że lewica jedyne co potrafi to się wydzierać bez sensu, bo z logiką to się
@engineer: Co ty #!$%@? człowieku? 75% podatku chcą wprowadzić szaleńcy z Razem i żadna zdrowa psychicznie osoba się pod tym nie podpisze. Nie wiem co ty mi tu imputujesz. Jesteś zbyt dychotomiczny. W twojej rzeczywistości albo ktoś popiera szura katolickiego Mentzena i jego nacjo kumpli z gwoździami w mózgu albo meliorystów komunistycznych chcących zakazać jedzenia mięsa. Świat tak nie działa. Ja jeszcze 2 lata temu głosowałem na Konfederacje, ale z tych