Wpis z mikrobloga

Schudłem już 15 kg i wciąż mam jeszcze 8 kg nadwagi i sporo tłuszczu na brzuchu. Co słyszę od innych?
"Nie chudnij już"
"Jak jeszcze schudniesz to będziesz źle wyglądać"
"teraz jest dobrze".

Też tak macie/mieliście? Zaczyna mnie to irytować.

#chudnijzwykopem
  • 126
  • Odpowiedz
@BlackFoo: #!$%@? rodziny na temat wagi to dramat. U mnie to samo babka i dziadek +30kg nadwagi i ciągle mi mówili "no jedz więcej, trzeba dobrze zjeść, co Ty tak mało jesz, co z ciebie za chłop, czemu się odchudzasz" japierodole. Nigdy nie chciałem tyć jak tucznik. To nic trudnego. Uważam co jem i nie mam problemu żeby trzymać wage od 6 lat w zakresie +-2kg.

I możesz jeść po 18.
  • Odpowiedz
@Finsky: bo to nie jest prawda. Mój dobry kolega schudł z ogromnej masy, nie pamiętam ile bo to nie mój chłopak żebym wiedział takie rzeczy, no ważył ze 150kg na pewno, dosłownie ledwo chodzil. Miał problem z wchodzeniem po schodach, problemy z sercem, poczatki cukrzycy i innych gówien, wiecznie był zmęczony, spocony, no wyglądał jak wieprz. Schudł tak, że nie ma nawet nadwagi. Zupełnie inny chłopak, nawet oczy mu się bardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BlackFoo: Tak, też tak mam. Zrzuciłem 6kg, czuję się (i wyglądam) lepiej, a ciągle komentarze słyszę że zaraz zachoruję (albo już choruję), czy ja nie jem i po co mi to. Jakby XD
Zostało mi jeszcze 4kg z założenia i myślę, że więcej nie będę cisnąć (a przynajmniej zobaczę jak będę wyglądać wtedy)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@BlackFoo: Miałam swego czasu zaburzenia odżywiania, długo miałam dużą niedowagę i coraz bardziej chciałam chudnąć. Kiedy zaczęłam mieszkać u babci, zaczęłam jeść regularnie. Co ja gadam, w ogóle zaczęłam jeść. Przytyłam wtedy do 50 kilo (170cm) i wyglądałam bardzo szczupło. Tym bardziej, że miałam codziennie treningi i sama ćwiczyłam w domu. Wtedy każdy mi mówił "no, w końcu jakoś wyglądasz, przytylabys jeszcze".
Kiedy zaczęłam nabierać mięśni to się zaczęło, z jednej
  • Odpowiedz
@BlackFoo: Tak samo mireczku startowałem ze 100 dobiłem do 84 kg, brzuch jeszcze został i też słyszę nie chudnij już. Przydałaby się siłownia.
  • Odpowiedz
@Finsky: niech zgadnę, nie masz niedowagi ani nigdy nie schudłeś dużo?

Ja nigdy nie zostałem nazwany czarnuchem (jestem biały) ale to nie znaczy, że osoby czarnoskóre nie spotykają się z rasizmem.
  • Odpowiedz
Ja schudłem z BMI pod 26 na 23 to ludzie myśleli,że jestem chory xD i nie dociera,ze mam morfologię taka jak miałem jako nastolatek xD ból dypy i tyle. Teraz to trzymam ładnie kilka miesiecy i drwią "ty nadal jesteś na tej diecie?"
  • Odpowiedz