Wpis z mikrobloga

Schudłem już 15 kg i wciąż mam jeszcze 8 kg nadwagi i sporo tłuszczu na brzuchu. Co słyszę od innych?
"Nie chudnij już"
"Jak jeszcze schudniesz to będziesz źle wyglądać"
"teraz jest dobrze".

Też tak macie/mieliście? Zaczyna mnie to irytować.

#chudnijzwykopem
  • 126
  • Odpowiedz
@BlackFoo: Nie chudnij, w Polsce jak jestes ulany to znaczy ze masz pieniadze, stac cie, dodatkowo jak masz czerwony ryj znaczy ze stac cie na dobre alko, luksusowe, kobieta gdy jest ulana i blada to jest wspaniala madka, a gdy powyzsi sa para to jest to najwspanialsza polska rodzina, z tradycjami
  • Odpowiedz
@BlackFoo piona! Ja od stycznia zacząłem, udało mi się prawie 20kg zjechać i jeszcze chcę kolejne 10. Praca biurowa, więc było łatwo się przestawić, żeby mało jeść + teraz, kiedy jeszcze jest w miarę ciepło wychodzę 4 razy w tygodniu na rolki. Myślisz, że ktoś na początku mi pomagał? A gdzie tam. Wciskali żarcie na siłę, dziwili się, że nie chcę się symbolicznie drinka napić do towarzystwa, i tak dalej, i tak
  • Odpowiedz
@BlackFoo: Zawsze jak zaczynasz osiągać sukces, znajdą się dookoła ludzie, którzy będą Ciebie zniechęcać i wmawiać Ci, że pozujesz na kogoś kim nie jesteś. Nie poddawaj się!
  • Odpowiedz
@BlackFoo: Normalna sprawa. Ważne jak ty się czujesz i po prostu rób badania regularnie to będziesz miał czarno na białym potwierdzenie, że wszystko jest oke. Uwierz mi, że jak byś od zawsze był mega chudy to by nikt o to nie dawał #!$%@?, ale w jakiejś części to jest po prostu mówione z zazdrości lub po prostu jest to drastyczna zmiana do poprzedniego wyglądu i ktoś może przez to nie do
  • Odpowiedz
@BlackFoo: Bo to polska tu sie sprowadza każdego do bycia robakiem

Kiedy będziesz miał bachora? Kredyt? Strupa z niemiec? 100kg to spoko bo mój monż tyle waży i prawie #!$%@? widać zza brzucha, kto nie pije #!$%@? i podobne.
Polactwo to choroba psychiczna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BlackFoo: Ja przy 190 cm, postanowiłem, że przestanę chudnąć na 80 kg, nie mam zamiaru przedobrzyć. Też schudłem 15 kg, miałem 95 kg i wiesz co Ci powiem? Wcale nie satysfakcjonuje mnie efekt końcowy. Ja mając 80 kg przy takim wzroście, jestem nadal ulany na klacie i na brzuchu, musiałbym mieć niedowagę, aby to dobrze wyglądało.

@Gulczas1337: przy 190cm waga 80kg to chudy szczur. Nawet jeśli jest tak jakiś tłuszcz
  • Odpowiedz
@szpongiel: Ale ja nigdy w życiu nie pójdę na siłownię, ponieważ nie mam takiej ochoty. Nie jestem żadnym chudym szczurem, jestem tak ulany, że jak usiądę, to mam 3 fałdy na brzuchu. Zdaję sobie z tego sprawę, że musiałbym chodzić na siłownię, aby dobrze wyglądało moje ciało, jednak nie będę się tak poświęcał, mam ciekawsze dla mnie zajęcia.
  • Odpowiedz
@BlackFoo: ale czemu mialabys sie irytowac? Jesli masz cel do ktorego dazysz, to po prostu ignorujesz ludzi, ktorzy ci mowia, ze dalej juz isc nie trzeba.
Jesli jestes pewna, ze cel wybrano prawidlowo, to po prostu go osiagasz.
  • Odpowiedz
@BlackFoo: Prawda wygląda tak że musisz patrzeć na swoje ciało kiedy robisz redukcję, jeśli będziesz kierował się tylko wagą i opinia innych może ci nie wyjść. Kiedy widzisz w lustrze i na zdjęciach sobie robionych dzień w dzień że wszystko zaczyna wyglądać dobrze to jeszcze profilaktycznie trzeba sobie dać kilka tygodni na utrwalenie efektów i można rozpocząć masę. Niech nie rozproszy cię głupie gadanie że przedobrzyłeś, sam się widzisz jak wyglądasz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gulczas1337: nawet bez siłowni dziwne jest abyś przy wadze mniejszej/równej 90kg miał jakieś sadło z twoim wzrostem. Musisz być totalnie sflaczałą kanapową bułą. Nie trzeba koniecznie iść na siłownię, cokolwiek aktywności fizycznej. Ciało ciałem ale z braku ruchu szybciej stracisz sprawność nie tylko fizyczną ale i umysłową. Takie są suche dane epidemiologiczne. Możesz robić ciekawsze rzeczy ale zrobisz ich w życiu mniej nim demencja pozbawi cię możliwości ich robienia ¯\_(ツ)_/¯

PS.
  • Odpowiedz
@szpongiel: Wiesz co, ja akurat o swoją aktywność fizyczną nie martwię się, robię sobie często trasę 60 km na rowerze. W zimę co roku wyjeżdżam sobie na narty. ,,Klikanie w komputer", to nie jest jedyny epizod w moim życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BlackFoo: tak, jak byłam chuda, ale miałam wagę w normie to słyszałam, że jestem np. za chuda żeby oddawać krew xD jak miałam zaburzenia odżywiania i niedowagę - słyszałam zachwyty. Jak mam nadwagę - wieczne narzekanie na moją wagę i odbieranie mi prawda do czucia się dobrze i atrakcyjnie - wieczne uszczypliwości.
Polakom nigdy nie dogodzisz i każdy myśli, że ma prawo Ci mówić jak masz wyglądać, jak masz się czuć
  • Odpowiedz