Wpis z mikrobloga

Schudłem już 15 kg i wciąż mam jeszcze 8 kg nadwagi i sporo tłuszczu na brzuchu. Co słyszę od innych?
"Nie chudnij już"
"Jak jeszcze schudniesz to będziesz źle wyglądać"
"teraz jest dobrze".

Też tak macie/mieliście? Zaczyna mnie to irytować.

#chudnijzwykopem
  • 126
  • Odpowiedz
Ja w ciągu w 2 lat schudłem 20kg, z 84 na 64, jest już super, ale mój cel to 61kg waga rano. Mój wzrost to 172cm.

Cel mógłby być osiągnięty szybciej, ale miałem różne problemy w życiu, więc niekiedy odpuszczałem :/

Pamiętam jak 2 lata temu zjadłem 14 pączków na tłusty czwartek, od tego czasu wziołem się za siebie.

PS. Garnitur, marynarka, spodnie do wymiany ;)
Ps2. Wędzonego boczku nigdy sobie nie
  • Odpowiedz
@BlackFoo: nie rozmawiaj z botami. Im wystarczy powiedzieć słowo "dieta" lub "schudnąć" i wszyscy będę odpowiadać tekstami jak boty. Nawet jakbyś zaczął masować a mówił, że jesteś na redukcji to ci będą mówić, że juz powinieneś przestać chudnąć. Większość chyba nawet nie myśli co mówi, tylko walą te same teksty co się nauczyli w domu rodzinnym.
  • Odpowiedz
@BlackFoo: Tak było. Miałem ich w dupie i leciałem dalej aż doszedłem do widocznego 6-paka. Jak ktoś mi mowi 'ale chudy jesteś, byś coś zjadl' lub coś w tym stylu to bez kozeru odpowiadam 'a tobie by się przydało parę kilo zrzucić' bo najczęściej mówią to ludzie z nadwagą lub otyłe. Jest hurr durr, bo jak to, grubych obrażać nie wolno. Ale trzeba edukować społeczeństwo, że mówienie komus że jest za
  • Odpowiedz
@BlackFoo: Im chodzi o to aby usprawiedliwić swoją bezczynność. Jak dalej chudniesz to oni mają coraz większe wyrzuty sumienia i starają się nakłonić Ciebie do zaprzestania a najlepiej do przytycia aby lepiej się poczuć ze swoimi bebechami. Chudnij na zdrowie!
  • Odpowiedz
@BlackFoo: xD ja jeszcze lepiej miałem bo schudłem ale też zacząłem chodzić na siłownie i bardzo to polubiłem. Każdy chwali, znajomi poznać nie mogą a matka że nie chce żebym na jakiegoś karka (z wyglądu) wyrósł xDD A szkoda gadać
  • Odpowiedz
@BlackFoo: Bo dla plebsu, wspieranie kogoś to nie pchanie go coraz dalej, do pokonywania własnych ograniczeń. Dla robaków wystarczy, że zrobisz cokolwiek. Bo jak to będzie wymagało chociaż trochę wysiłku, to sami będą się czuć #!$%@? z tym że nic nie robią ze swoim smutnym życiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BlackFoo: Ćwiczę siłowo i robię redukcje, zbijam z 70kg do 65 i może nawet do 60 przy 170cm. Wyniki z miesiąca na miesiąc są lepsze bo mięśnie nawet rosną, a tłuszcz zbija mi się szczególnie z brzucha. 70kg przy 170 to dobra waga, ale nie żeby mieć brzuch. W pracy słyszę, że jak tak dalej pójdzie to będę coraz słabszy XDD i dostanę anemii, a wyniki siłowe nadal są na takim
  • Odpowiedz
@BlackFoo: Nie wiem skąd biorą się te wypierdy w komentarzach o zazdrości, grubasach i inne projekcje xD powody czegoś takiego są proste, jak ktoś wyżej napisał - wielu osobom z paroma kg więcej jest do twarzy, bo po prostu ich ryj i sylwetka wyglądają lepiej, aniżeli na szczupłej osobie bez masy mięśniowej

Ja przykładowo mam idk z maksymalnie do 5-6kg nadwagi (ważę 89kg), chce mi się z tego chudnąć, ale nie
  • Odpowiedz
@boogi77: kiedyś może wrzucę, ale na razie nie ma co pokazywać :) Miałem bardzo długą przerwę, bo w moim życiu sporo się działo, ale niedługo wracam do treningu. Jak zejdę do 80 to o tym pomyślę.

powiedz mi czy nie widziałeś wcześniej że coś jest nie tak? Że ważysz za dużo? Jak to się stało że nagle podjąłeś decyzję że bierzsz się za siebie?


@balbezaur: Przytyłem tak szybko, że nawet
  • Odpowiedz