Wpis z mikrobloga

Schudłem już 15 kg i wciąż mam jeszcze 8 kg nadwagi i sporo tłuszczu na brzuchu. Co słyszę od innych?
"Nie chudnij już"
"Jak jeszcze schudniesz to będziesz źle wyglądać"
"teraz jest dobrze".

Też tak macie/mieliście? Zaczyna mnie to irytować.

#chudnijzwykopem
  • 126
  • Odpowiedz
  • 0
bo dla p0lakow nadwaga to oznaka tego że ktoś "zdrowo wygląda"


@jestepianke Tylko dla tych otyłych, którzy muszą się jakoś usprawiedliwić gdy ktoś obok bierze się za siebie.
  • Odpowiedz
bo dla p0lakow nadwaga to oznaka tego że ktoś "zdrowo wygląda"


@jestepianke: Przecież do grubasów #!$%@?ą się jeszcze bardziej. Dla Polaków po prostu, mówienie jak inny mają żyć, to sport narodowy
  • Odpowiedz
@BlackFoo: nigdy #!$%@? nie dogodzisz. przy moim wzroście ważyłem 67kg mówili że żywa reklama Oświęcimia, że za chudy. Po latach dobiłem do 88kg, to teraz za gruby.
Dąż do wagi która Ciebie będzie satysfakcjonowała, a na tych debili to nie patrz.
  • Odpowiedz
@BlackFoo: olej to całe gadanie które najpewniej pochodzi od tuczników. Ludzie(zwłaszcza w Polsce) są strasznie zawistni jak komuś coś wychodzi w życiu. Mają jakąś przyjemność z ciągnięcia kogoś w dół. Gratulacje mirku. Ciśnij (òóˇ)
  • Odpowiedz
  • 0
@BlackFoo #!$%@? ich. W liceum i na studiach byłem mega szczupły - każdy się #!$%@?ł, że ja taki chudy żebym zjadł i wszyscy myśleli że to jest normalne. Ale powiedzenie grubasowi żeby mniej jadł, bo jest gruby to już jest nietaktowne...
  • Odpowiedz
Często spotykana sytuacja sądzę że wynika to z tego że czują się winni przed samym sobą że oni nic z sobą nie robią, dlatego demotywuja innych w ich działaniach. Najlepiej odciąć się od ludzi i robić swoje w swojej bańce. Ale mało osób to potrafi wszak homo sapiens to zwierzę stadne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BlackFoo: ogólnie mam wrażenie że większość ludzi musi się #!$%@? o coś XD jak już gratulują to najczęściej nieszczerze. Jak to było w którymś stand up, "pamiętaj nigdy się nie ciesz bo ktoś przyjdzie i ci to #!$%@?" XD
  • Odpowiedz
Normalne, ludzie są przyzwyczajeni do innego Twojego wyglądu, zamień pozostały tłuszcz na mięśnie i będzie git.
  • Odpowiedz
Schudłem już 15 kg i wciąż mam jeszcze 8 kg nadwagi i sporo tłuszczu na brzuchu. Co słyszę od innych?

"Nie chudnij już"

"Jak jeszcze schudniesz to będziesz źle wyglądać"

"teraz jest dobrze".

Też tak macie/mieliście? Zaczyna mnie to irytować.


@BlackFoo: bo jak słabo jjesz to mięsnie tez spadają, ogólna sprawnosc fizyczna i umyslowa tez leci na łeb bo organizm walczy o utrzymanie wagi. Odchudzanie sie przez sama diete w szybki
  • Odpowiedz
  • 0
@BlackFoo taaa.. Ja mam kogoś kto powtarza, że mi się nie uda i daje mi pod nos specjalnie słodycze i alkohol. Ta osoba jest bardziej otyła niż ja u chyba to robi z zazdrości? #!$%@?ć takich ludzi, nie słuchaj innych i patrz się na swoje dobro.
  • Odpowiedz
@BlackFoo: #!$%@? mirku co ty wiesz o życiu, ja w gimbazie już miałem ponad 180 cm (teraz 187) i nigdy do 60 kg nie dobiłem xD całe życie słyszę że hehe co ty taki chudy mama cię nie karmi? tyś długi jak miesiąc a chudy jak wypłata. a najlepsze że jest społeczne przyzwolenie na obrażanie chudzielców, w przeciwieństwie do grubasów, a już w szczególności do ulanych loch
  • Odpowiedz
@BlackFoo same here. Zrzuciłem 15kg, w normalnym tempie 0.5kg/tydziem,1kg przede mna do górnej granicy poprawnej wagi. A 2szusxu, nie, nie jesteś gruby, będziesz aż chudy. Wylane mam. Teraz ostatnie 10 do cardio dorzucam trochę ćwiczeń i cisnę do wagi. Potem zdecyduje co zrobić z forma dalsza bo tu nie mam ciśnienia na wygląd, ale sprawność chce poprawić zarówno siłę jak i wytrzymałość.
Więc moja rada : rób swoje a jak nie przestaną
  • Odpowiedz
@BlackFoo: 176cm, w ciągu pół roku schudłem z 80kg do 63kg. Od 70kg słyszałem, że sobie szkodzę, że tyle już wystarczy, że źle teraz wyglądam, mimo że BMI oraz body fat mówiło, że na spokojnie mogą jeszcze chudnąć.

Irytowało nie miłosiernie, zwłaszcza komentarze osób starszych dla których wyznacznikiem zdrowia jest wywalony bebzol, cukrzyca oraz obtłuszczenie narządów wewnętrznych.

Zaciśnij zęby i rób dalej swoje, traktuj to jak dodatkową motywację. Kieruj się tylko
  • Odpowiedz