Wpis z mikrobloga

ą, na stołówce nie muszą. W szatni muszą. W szatni na wfie nie muszą.

Rozumiem, że podczas lekcji wirus nie wchodzi do klasy tylko robi zamieszanie na przerwach i w szatniach?

Dzieci wsiadające do autokaru masek nie zakładają czyli t


@BlackFoo: #!$%@? w to #!$%@?, zawsze będzie coś nie tak. Jak schudłem 15 kg to za chudy byłen, potem jak wróciłem do poprzedniej wagi to nagle gadka, że przytyłem i czy
Po drugie grubasa nie wolno nazwać grubasem bo to święte krowy, ale sami są pierwsi do komentowania wagi innych osób. Sam mam niedowagę tak jak moja dziewczyna i całe życie słyszymy teksty o Auschwitz, jedzeniu śniadania, anemi, anoreksji i mdleniu. I to jest w porządku, mi można powiedzieć, że wyglądam jak szkielet a mojej dziewczynie, że żaden facet nie leci na kości. A spróbuj odpowiedzieć, że na słoninę też nie...


@Pierorzek:
@BlackFoo: oj bbyczqqq takkkk!!! schudlem 26kg i mi mowia ze zaraz będzie cień człowieka XDDDD (ważyłem prawie 100kg) XDDDDDDDDDDD musze jeszcze troche tkanki tluszczowej na brzuchu zrzucic (ktorej jakos duzo ni mo) i bedzie widac w pelni 8pak bez napinania :D ALE TAK #!$%@?Ą ŻE WEŹ JUŻ NIE CHUDNIJ BO JAK KOSCIOTRUP HAHAH TA #!$%@? ULAŃCE #!$%@? TFU
schudłem 10kg od grudnia i teraz słyszę że jak będę w takim tempie chudł to anemii i gruźlicy się nabawię xD


@AnakondaWins: no i #!$%@? tam, niech gadają, przynajmniej zauważyli xD Ja schudłem luty-czerwiec 13kg i sam za bardzo nie widzę, a jednak ze 117 na 104 to niby spora różnica xD
@BlackFoo: zależy od tego jak to robisz. Jeżeli forsujesz zrzucanie kg przy jałowieniu organizmu możesz mieć widocznie słabsze włosy albo podkrążone oczy i może dlatego.
Jak nie to po prostu pierdzielenie XD
@Finsky: no to teraz już wiesz. Poczytaj inne komentarze z wątku, na przykład

Monke

Oj tak. Ruch body positive dotyczy wyłącznie grubasów-płatków śniegu którzy czują się wyśmienicie w swoich ciałach i mają do tego pełne prawo bo bycie grubym jest super. A spróbuj być chudy xD Wtedy otoczenie ma pełne prawo mówić ci że wyglądasz obrzydliwie, jesteś nieatrakcyjny, zaraz zemdlejesz, zjedz coś, jak można się doprowadzić do takiego stanu, niedobrze mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BlackFoo: Standard. Tak ludzie "leczą" swoje kompleksy. Zszedłem od marca z 96 do 82kg - samopoczucie i forma rekompensuje wszelkie jedzenie.