Wpis z mikrobloga

@Rzeszowiak2: Ciekawe jaka to będzie oferta, czy tylko kilka spotkań jak TVP, czy wszystkie spotkania w sezonie... Ale to raczej za drogi temat dla startującej platformy i tak niszowego sportu w polszy.
  • Odpowiedz
@Rzeszowiak2: Z tego co oni mówią chcą mieć wszystko dla siebie. Boję się że będą mieć gdzieś fanów NHL i nawet nie będzie ani trochę co było co w TVP więc jakiegoś komentarza, konkursów itp. Zastanawiające czy ktoś od nich w ogóle pójdzie do Viaplay.
  • Odpowiedz
@Aequo: I to mnie najbardziej denerwuje. Na TVP Sport miałem za darmo wszystkie mecze z komentarzem i w niezłej jakością a tu jak nie kupię tego badziewia to będę skazany na czeskie, angielskie i francuskie streamy. A zawsze po swojemu to najlepiej.
  • Odpowiedz
@DumnyEuropek: Dobrze, źle powiedziałem. Miałem na myśli że większość meczy puszczanych na stronie i na antenie TVP Sport miała polski komentarz a nie że każdy mecz był puszczany w TVP. O to mi chodziło. Co do godzin się zgodzę. :)
  • Odpowiedz
@GuziQ: Wiem o tym że trzymają łapę na hokeju w Szwecji i że mają tam też NHL. Ale z tymi prawami streamingowymi mnie mocno ciekawi, Szkolnikowski kiedyś powiedział że TVP ciągle negocjuje by utrzymać NHL w TVP ale co z tego będzie? Ciężko powiedzieć.
  • Odpowiedz