Wpis z mikrobloga

@MisPluszowyZWadaWymowy: Mi tak bardzo nie zależy na ps5. Mam jeszcze wydajnego peceta, ale bez ray tracingu np. i zastanawiałem się nad Xboxem.
Więc poczekam na więcej artykułów, pobawię się trochę tym ps5 i jak coś jednak będzie nie tak to zwrócę i pewnie zapoluję na Xboxa( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Medonix: z cewkami to trzeba poczekać, pamiętam że po wypuszczeniu ostatniej rewizji ps4 pro chodziły opinie że problemu z cewkami już nie ma a potem jednak były narzekania. Ogólnie to problem z cewkami Sony miało całą zeszła generacje bo już faty potrafiły bezndziejnie świerszczeć (tylko wszystko zagłuszał wiatrak). Dopiero teraz zrobiło się głośno o cewkach więc pewnie dopiero teraz Sony coś z tym zrobi.
  • Odpowiedz
@Mietla05: Nie wiem jak u innych, ale w mojej ps5 brzęczenie slychac i to #!$%@?, miałem ps4 fat od premiery i wenyylator w niej który był głośny na pol pokoju mi tak nie przeszkadzał jak to brzęczenie.
  • Odpowiedz
Na prawdę to tak słychać podczasz grania?


@Mietla05: slychac i #!$%@?. Wiesz, jak jeszcze cos sie dzieje w glosnikach bo cos gra to jest w miare ok, ale jak wlaczysz menu to od razu slychac :/. Coz, i tak jest lepiej niz wyjacy odkurzacz jaki mialem w PS4 xD
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: No niestety chyba nie wyeliminowali tych brzęczących cewek. Jak wchodzę do gry to słychać takie wysokie trtrtrtrtrtr przy zasilaczu. Nie jest to jakieś głośne, ale denerwujące. Ale w ogóle zdziwiony jestem jaki wentylator jest głośny, nawet w menu. Moje ps4 slim jest dużo cichsze( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz