Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna zostawiła mnie po kilkuletnim związku. Ja 29, ona 28 lat. Byliśmy ze sobą ponad 4 lata, zaręczeni od kilku miesięcy. Szykowaliśmy się do ślubu. Związek rozpadł się nie z mojej winy, ona mnie nagle zostawiła. Uznała, że nie chce spędzić ze mną reszty życia. Nasz związek był stabilny, obydwoje mamy dobrą pracę, organizację czasu, świetnie się dogadywaliśmy i godzinami potrafiliśmy rozmawiać na różne tematy. Pociągała mnie fizycznie, ja ją również. Krótko po rozstaniu byłem nastawiony na jej szybki powrót. Niestety czas mijał, a ja zostałem sam. Ona bardzo szybko zaczęła się z kimś spotykać. Sprawdziłem gościa na Facebooku, okazało się, że to młody student filozofii. Czyli zero pracy, kierunek bez przyszłości. Przejrzałem jego profil, miał wpisy ze...szpitala psychiatrycznego. Wrzucił zdjęcie poranionej ręki z podpisem, że jeszcze walczy. Wpis z 2019 roku, musiała to widzieć, bo nie ma ich dużo na osi czasu. Co ma do zaoferowania chory psychicznie młodociany studencina, zapewne odżywiający się pasztetami i zupkami chińskimi? Moja ex była bardzo wymagająca, kolacje tylko w luksusowych restauracjach, typowy z niej francuski piesek. On nie ma niczego, czym mogłoby zaimponować. Dlaczego kobiety rozwalają stabilne związki, tylko po to, żeby związać się z kimś, kto nie potrafi zapewnić minimum stabilności?
#logikarozowychpaskow #p0lka #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6137f83c9693e7000a2f2b61
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 77
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: śmieszy mnie twoje podejście , zamiast napisać że myślałeś że ona cie kocha , że nawet sobie tego nie wyobrażałeś że mogła cie zostawić bo była dla ciebie całym światem to ty porównujesz siebie i tamtego typa kto ma większe zasoby XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
jeżeli to nie b8 to już śpieszę z wyjaśnieniem xD

Dziewczyna zostawiła mnie po kilkuletnim związku. Ja 29, ona 28 lat.


po 1 różnica wieku, rok różnicy to średni wybór, najlepiej dla związku z kobietą jak kobieta jest młodsza o 4-5 i więcej lat, jest wiele powodów na to...

Byliśmy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przede wszystkim przyjrzałbym się wyglądowi gościa. Jeśli wygląda lepiej od Ciebie to sprawa jest jasna. Mogło też jej się spodobać jego wewnętrzne #!$%@?, zdaje się że u kobiet to jest częsta przypadłość, że poznają jakiegoś #!$%@?, wydaje im się ciekawy i pojawia się misja w głowie żeby go zmienić xD

Szczególnie jeśli jesteś odpowiedzialnym, stabilnym, rozsądnym Mirkiem. Dla wielu kobiet nie ma nic gorszego, niż jakiś przewidywalny nudziarz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Jak to nie zarzutka to mam kilka przemyśleń:

1. Związek był aż za stabilny nie dawałeś jej emocji, których od nowego chłopaka ma aż w nadmiarze.
2. Po prostu wszystko się wypaliło, ona już od dawna szukała okazji do zerwania, bo kobiety zrywają po dłuższym namyśle, żywiołowe rozstania pod wpływem chwili to domena facetów.
3. Wyidealizowałeś sobie dziewczynę a ona po krótkim czasie miała już innego faceta.
4. Gość jest
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? mnie to, że jak się kończy związek to zawsze, zawsze jest to wina faceta. Tu już OPa wypunktowali, że #!$%@?, nudny, itd. naprawdę? Ja nie wiem, czy kobiety na wykopie są jakieś nieskazitelne? Zawsze rozpad związku to wina faceta a kobieta nie ma nic gadania jeśli chodzi o związek? Kobiety nie popełniają błędów? O co tu chodzi?

Śmierdzi mi tu strasznie jakimiś puasami w komentarzach. Oni też każda
  • Odpowiedz
ona mnie nagle zostawiła


@AnonimoweMirkoWyznania: Przez 4 lata żyłeś w kłamstwie, a luba zapewne od dłuższego czasu dawała dupy na boku + byłeś pewnie za dobry. Za jakiś czas gdy nowy Oskarek kopnie ją w dupę będzie pewnie chciała wrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Co ma do zaoferowania chory psychicznie młodociany studencina, zapewne odżywiający się pasztetami i zupkami chińskimi? Moja ex była bardzo wymagająca, kolacje tylko w luksusowych restauracjach, typowy z niej francuski piesek. On nie ma niczego, czym mogłoby zaimponować.


Oferuje brak rutyny lub bardziej odpowiadającą jej osobowość, tak strzelam. Widocznie czegoś między Wami zabrakło i stwierdziła, że potrzebuje czegoś innego. Skoro nie zechciała zawalczyć o Waszą relację, raczej bym nie liczyła
  • Odpowiedz
Co ma do zaoferowania chory psychicznie młodociany studencina, zapewne odżywiający się pasztetami i zupkami chińskimi? Moja ex była bardzo wymagająca, kolacje tylko w luksusowych restauracjach, typowy z niej francuski piesek. On nie ma niczego, czym mogłoby zaimponować.


@AnonimoweMirkoWyznania: niczego powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja nie wiem, czy kobiety na wykopie są jakieś nieskazitelne?


nigdzie nie padło takie stwierdzenie

Zawsze rozpad związku to wina faceta a kobieta nie ma nic gadania jeśli chodzi o związek? Kobiety nie popełniają błędów? O co tu chodzi?


mężczyzna
  • Odpowiedz
WybitnyWybraniec: To najpierw Wykopki mają pretensje, że kobiety lecą tylko na kasę, a jak w końcu jakaś kobieta wybierze miłość zamiast poniędzy i wygody, to też źle?
Twoje rozstanie jest piękną historią o tym, że miłość i uczucia są ważne. Ta historia może być przykładem dla wielu inceli czy innych redpilowcow i darwinistow społecznych, że kobiety mogą też myśleć sercem a nie tylko portfelem. Twój ból to tylko tło wzruszającej historii
  • Odpowiedz
GłuchaDziewczyna: To najpierw Wykopki mają pretensje, że kobiety lecą tylko na kasę, a jak w końcu jakaś kobieta wybierze miłość zamiast poniędzy i wygody, to też źle?
Twoje rozstanie jest piękną historią o tym, że miłość i uczucia są ważne. Ta historia może być przykładem dla wielu inceli czy innych redpilowcow i darwinistow społecznych, że kobiety mogą też myśleć sercem a nie tylko portfelem. Twój ból to tylko tło wzruszającej historii
  • Odpowiedz
Loyal: Powiem ci krótko, opie, wiem że rozstania czasem bardzo bolą, ale bądź mężczyzną i nie trać intelektualnego i emocjonalnego potencjału na kogoś, kto zrobił ci coś takiego. Bab jest całą masa, a ty nie brzmisz na idiotę, więc stawiam łychę, że znajdziesz znacznie lepszą od niej. Z tego co tu o niej napisałeś, to wcale nie jest wysoko postawiona poprzeczka.

Dam ci tylko jedną, ale za to mądrą radę: Rób
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: masz rację... długo na wolności nie pobędę... co chwila jakaś loszka się łapie na to, że gdy stawiam jej granice i na #!$%@? zachowania nie pozwalam a dobre nagradzam to stwierdza, że jeszcze takiego faceta nie spotkała xD
  • Odpowiedz