Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna zostawiła mnie po kilkuletnim związku. Ja 29, ona 28 lat. Byliśmy ze sobą ponad 4 lata, zaręczeni od kilku miesięcy. Szykowaliśmy się do ślubu. Związek rozpadł się nie z mojej winy, ona mnie nagle zostawiła. Uznała, że nie chce spędzić ze mną reszty życia. Nasz związek był stabilny, obydwoje mamy dobrą pracę, organizację czasu, świetnie się dogadywaliśmy i godzinami potrafiliśmy rozmawiać na różne tematy. Pociągała mnie fizycznie, ja ją również. Krótko po rozstaniu byłem nastawiony na jej szybki powrót. Niestety czas mijał, a ja zostałem sam. Ona bardzo szybko zaczęła się z kimś spotykać. Sprawdziłem gościa na Facebooku, okazało się, że to młody student filozofii. Czyli zero pracy, kierunek bez przyszłości. Przejrzałem jego profil, miał wpisy ze...szpitala psychiatrycznego. Wrzucił zdjęcie poranionej ręki z podpisem, że jeszcze walczy. Wpis z 2019 roku, musiała to widzieć, bo nie ma ich dużo na osi czasu. Co ma do zaoferowania chory psychicznie młodociany studencina, zapewne odżywiający się pasztetami i zupkami chińskimi? Moja ex była bardzo wymagająca, kolacje tylko w luksusowych restauracjach, typowy z niej francuski piesek. On nie ma niczego, czym mogłoby zaimponować. Dlaczego kobiety rozwalają stabilne związki, tylko po to, żeby związać się z kimś, kto nie potrafi zapewnić minimum stabilności?
#logikarozowychpaskow #p0lka #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6137f83c9693e7000a2f2b61
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 77
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: a wyjaśnij mi proszę... po co mam trwać w związku który nic mi nie oferuje?

ja cały czas się rozwijam, jestem innym człowiekiem niż byłem 2 lata temu i zupełnie innym niż byłem lat temu 5

nie tylko jeżeli chodzi o pracę, ale też rozwój osobisty, doświadczenia, przemyślenia, zmianę perspektywy na różne tematy

jeżeli osoba z którą jestem przestaje się rozwijać bo nie chce lub nie jest w stanie to
  • Odpowiedz
BezwzględnaŚwinka: @Sckb: Dlaczego uważasz że była szmatą? Nie znasz jej. Poza tym nie ma nigdzie napisane że zdradziła OPa. Ludzie mają prawo się rozstać. Nie są ze sobą spięci kajdankami do końca życia. Gdyby była jego żoną to co innego. Widzę że z Pana mizogin, Panie Sckb.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na Pana trzeba mieć pieniądze... Sam pisał, że krótko po rozstaniu już była z innym. Sądzisz, że zaczęła się spotykać już po ich rozejściu? Skoro było im tak miło i dobrze, to czemu go zostawiła?
  • Odpowiedz
@Sprus ogólnie dobrze piszesz, masz myślenie bardzo bliskie mojemu, ale generalnie chodziło mi o pierwszy post :D Trafiłeś kiedyś na podrywaj.org? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
CharyzmatycznaPantera: To proste, on ma wzrost, kwadratową mordę, brzytwoszczęke i bujne włosy a ty jesteś zwykłym typkiem z mordą typu ok myślącym, że budzisz pożądanie. On może nie mieć nic, z jego twarzą może zostać działaczem lewicowym i walczyć z kapitalizmem aka ruchać Julki na squacie. Będzie to odbierane jako coś super. Jako wizjonera, erudytę, człowieka co o coś walczy a ciebie zawsze za spokojnego beciaka.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz