Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna zostawiła mnie po kilkuletnim związku. Ja 29, ona 28 lat. Byliśmy ze sobą ponad 4 lata, zaręczeni od kilku miesięcy. Szykowaliśmy się do ślubu. Związek rozpadł się nie z mojej winy, ona mnie nagle zostawiła. Uznała, że nie chce spędzić ze mną reszty życia. Nasz związek był stabilny, obydwoje mamy dobrą pracę, organizację czasu, świetnie się dogadywaliśmy i godzinami potrafiliśmy rozmawiać na różne tematy. Pociągała mnie fizycznie, ja ją również. Krótko po rozstaniu byłem nastawiony na jej szybki powrót. Niestety czas mijał, a ja zostałem sam. Ona bardzo szybko zaczęła się z kimś spotykać. Sprawdziłem gościa na Facebooku, okazało się, że to młody student filozofii. Czyli zero pracy, kierunek bez przyszłości. Przejrzałem jego profil, miał wpisy ze...szpitala psychiatrycznego. Wrzucił zdjęcie poranionej ręki z podpisem, że jeszcze walczy. Wpis z 2019 roku, musiała to widzieć, bo nie ma ich dużo na osi czasu. Co ma do zaoferowania chory psychicznie młodociany studencina, zapewne odżywiający się pasztetami i zupkami chińskimi? Moja ex była bardzo wymagająca, kolacje tylko w luksusowych restauracjach, typowy z niej francuski piesek. On nie ma niczego, czym mogłoby zaimponować. Dlaczego kobiety rozwalają stabilne związki, tylko po to, żeby związać się z kimś, kto nie potrafi zapewnić minimum stabilności?
#logikarozowychpaskow #p0lka #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6137f83c9693e7000a2f2b61
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 77
  • Odpowiedz
@sepuqqu: Bo gdyby patrzeć procentowo to nikt do siebie nie pasuje. Każdy jest przecież indywidualną jednostką ze swoimi wadami, przyzwyczajeniami itp. Żeby być w związku i to długoletnim trzeba się po prostu zaakceptować wzajemnie. Do związku się nie nadają egocentrycy/ egocentryczki. W każdym związku nadejdzie ten moment rutyny i nudy. Gdyby tak postrzegać Świat to związki najdlużej trwałyby max. 2 lata i do śmietnika.
  • Odpowiedz
Może jej brakowało po prostu uczuć w tym związku? Rozmów na inne tematy niż co dzisiaj jemy i gdzie jedziemy?


@Malinowy_homar_: Wiesz czemu musisz zadawać takie pytania? Bo ona nie powiedziała, one nigdy nie mówią. Więc chciała tamtego bo dawał jej czegoś więcej. A czego więcej mógł dawać skoro materialnie był gorszy? Emocje albo ruchanie. Po to się gość porównywał a nie tak jak tam w wyplusowanej odpowiedzi #!$%@? o "patrzeniu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Godziłeś się na związek zbudowany na materializmie, to nie dziw się że nie było uczucia, które ten związek utrzymało. Twój wpis brzmi jakby była z tobą z powodu statusu i bogactwa. Śmieszy mnie jak wy się dajecie takim księżniczkom owijać wokół palca. Współczuje ci bo to zwykła szmata, ale następnym razem poszukaj kogoś kto z tobą będzie z twojego powodu a nie tego co masz materialnego do zaoferowania.
  • Odpowiedz
WalecznyStarzec: Za dużo zakładasz.

1. Po filozofii można zostać zarówno milionerem, jak i bezdomnym, ale można też kimś pomiędzy.
2. Może twoja była laseczka zauroczyła się gościem lub jego dzianymi rodzicami.
3. I wiele więcej... Nie chce mi się wymieniać.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
OgnistyTyran:

Szczególnie jeśli jesteś odpowiedzialnym, stabilnym, rozsądnym Mirkiem. Dla wielu kobiet nie ma nic gorszego, niż jakiś przewidywalny nudziarz.


@swiety_spokoj: też o tym pomyślałem czytając ten wpis, filozofia psychiatryk jakieś dziwne wpisy na fb. Niestety jestem taki jakiego nie lubią zanim nie wbiją 35 lvl i zaczyna się ostani dzwonek na gówniaka i kilka lat temu jedna różowa, z która wtedy kreciłem wprost mi powiedziałą, że to fajnie iż dobrze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Pomijajac juz wspomniane rzeczy, rownie dobrze mogla wybrac bez logicznego powodu.
Sam ze 2 razy w zyciu mialem przypadki, ze panna po mnie miala typa nizszego, brzydszego, z gorsza robota, bedacego wieksza ciapa itd. (A #!$%@? mam powyzej sredniej i problemu w te klocki nigdy nie bylo xD)
  • Odpowiedz
Daj już spokój: @BigKahunaDick: Przecież Ty jesteś trollem. Tak samo jak Jan Parówka który ciągle wstawiał zdjęcia Kubicy/Koterskiego ze śmiesznymi komentarzami. Z tą różnicą że Jan Parówka dodawał - moim zdaniem - naprawdę zajebisty content. Szanuje jego wpisy. Ty zaś ciągle nawijasz o #!$%@?.

Ile miesięcy można ciągle o tym samym? Nie nudzi Ci się temat penisów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdecydowana większość facetów ma penisa.
  • Odpowiedz