Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna zostawiła mnie po kilkuletnim związku. Ja 29, ona 28 lat. Byliśmy ze sobą ponad 4 lata, zaręczeni od kilku miesięcy. Szykowaliśmy się do ślubu. Związek rozpadł się nie z mojej winy, ona mnie nagle zostawiła. Uznała, że nie chce spędzić ze mną reszty życia. Nasz związek był stabilny, obydwoje mamy dobrą pracę, organizację czasu, świetnie się dogadywaliśmy i godzinami potrafiliśmy rozmawiać na różne tematy. Pociągała mnie fizycznie, ja ją również. Krótko po rozstaniu byłem nastawiony na jej szybki powrót. Niestety czas mijał, a ja zostałem sam. Ona bardzo szybko zaczęła się z kimś spotykać. Sprawdziłem gościa na Facebooku, okazało się, że to młody student filozofii. Czyli zero pracy, kierunek bez przyszłości. Przejrzałem jego profil, miał wpisy ze...szpitala psychiatrycznego. Wrzucił zdjęcie poranionej ręki z podpisem, że jeszcze walczy. Wpis z 2019 roku, musiała to widzieć, bo nie ma ich dużo na osi czasu. Co ma do zaoferowania chory psychicznie młodociany studencina, zapewne odżywiający się pasztetami i zupkami chińskimi? Moja ex była bardzo wymagająca, kolacje tylko w luksusowych restauracjach, typowy z niej francuski piesek. On nie ma niczego, czym mogłoby zaimponować. Dlaczego kobiety rozwalają stabilne związki, tylko po to, żeby związać się z kimś, kto nie potrafi zapewnić minimum stabilności?
#logikarozowychpaskow #p0lka #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6137f83c9693e7000a2f2b61
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 77
  • Odpowiedz
@Sprus:

pociągałeś ją na takiej zasadzie, że robiła ci loda w samochodzie, albo zaciągała do lasu żebyś ją zerżnął tu i teraz bo ma na ciebie ochotę? Budziła cię lodzikiem z połykiem żebyś miał dobry humor na resztę dnia?


Ciekawa definicja pociągania xD Robienie loda i to z POŁYKIEM. Dobrze, że jest ten połyk bo już bym uznał, że ją nie pociągam, szmata jedna ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@ponerLokej: i ty to czytasz i przyjmujesz tak 1 do 1 xD ?

spotykałem laski które zapraszały mnie do siebie
spotykałem takie które robiły mi laskę w aucie
spotykałem takie które dawały mi zrobić sobie macanki na ławce w parku

to to samo... wiem, że lasce się podobam fizycznie, ona mi również a dalej to się poznajemy i sprawdzamy czy pasujemy do siebie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: śmieszy mnie twoje podejście , zamiast napisać że myślałeś że ona cie kocha , że nawet sobie tego nie wyobrażałeś że mogła cie zostawić bo była dla ciebie całym światem to ty porównujesz siebie i tamtego typa kto ma większe zasoby XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@PsykoSmurfer: I tu jest pies pogrzebany, bo OP najpewniej jej nie kochał tylko chciał "stabilizacji", a teraz ma pretensje do całego świata.
  • Odpowiedz
@Sprus: taa żenić się tu i teraz, kuć żelazo póki gorące, #!$%@?ć 100k na wesele a za 2 lata rozwód xDDDDD po #!$%@? wam ludzie te śluby, w XXI wieku żeby brać ślub trzeba być niespełna rozumu, zawsze się kończy tak samo. Tzn ogólnie z grubsza zgadzam się z tym, co napisałeś, ale doradzanie wesela póki są emocje to jedno wielkie XD
  • Odpowiedz
No to jak w końcu powinno wyglądać normalne (nie przejaskrawione) pociąganie?


@ponerLokej: kontakt fizyczny, może całus na pożegnanie to taka wersja light

kolacja ze śniadaniem też jest spoko jak będzie odpowiednio kulturalnie zaproponowana

jeżeli kobieta nie pozwala mi na kontakt fizyczny na pierwszym spotkaniu to nawet nie staram się o kolejne bo ewidentnie nie jestem dla kobiety na tyle atrakcyjny, aby mi na to pozwolić

a ja nie spotykam się z
  • Odpowiedz
ale doradzanie wesela póki są emocje to jedno wielkie XD


@cutthroat: nie wesela tylko pierścionka

pierścionek max po 2 latach (jeżeli zamierzasz brać ślub)

jeżeli nie to po co pierścionek

jeżeli zamierzasz brać ślub to zabezpiecz swoje interesy intercyzą
  • Odpowiedz
@Sprus: dla mnie oświadczyny tylko i wyłącznie wtedy jeśli mam w tym interes i działa to na moją korzyść i mogę lasce dłużej pomydlić oczy, ślubu nie będę już w ogóle komentował, wystarczy choćby na tym portalu sobie poczytać co się potem dzieje nawet z intercyzą, bo co intercyza ci da jak się pojawią dzieciaki, a prawdopodobnie się pojawią. Dlatego zawsze bawią mnie te wątki jak się tu ludzie chwalą ślubami
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania nie słuchaj tych wiecznie samotnych idiotow teoretyków od związków. Znajdź normalna łaskę i tyle. Trzymaj się z dala od materialistek i #!$%@?. Tyle. Strzałka mordo i powodzenia. Na pochybel szmacie.
  • Odpowiedz
Tu już OPa wypunktowali, że #!$%@?, nudny, itd. naprawdę? Ja nie wiem, czy kobiety na wykopie są jakieś nieskazitelne?

@Pozytywny_gosc: Tu nie chodzi o kult kobiety tylko o pogardę do płci żeńskiej. Oni podchodzą do kobiet jak do głupich zwierząt, wokół których trzeba pajacować, bo inaczej te znajdą sobie inną zabawkę. Przy takim podejściu to jest według mnie bardziej interes niż związek, bo w zdrowych związkach obie strony powinny starać się
  • Odpowiedz
On nie ma niczego, czym mogłoby zaimponować.


@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro nie ma siana, dobrej pracy, a mimo to ona go lubi. To jedną rzecz której ty nie masz wielkie, monstrualne pento w spodniach.
Inna opcja, to że jej się styki nagle poprzestawiłąy. Wybierz sobie odpowiednią wersje.
  • Odpowiedz
W większości przypadków ludzie do siebie niepasują i nie da się nic zrobić. To że kobieta odchodzi od faceta to jest tak naprawdę:

- 33% szans, że kobieta coś #!$%@?ła (albo znudził jej się)

- 33% szans, że facet coś odwalił (albo facetowi się znudziło i przestał się starać)

- 33% szans, że obydwoje do siebie niepasują i tkwią z przyzwyczajenia.

- 1% - losowe gówno


@Pozytywny_gosc: W jednym zdaniu napisałeś
  • Odpowiedz