Wpis z mikrobloga

@SzybkieSondy: @Bartiri: jutro będę 1 raz w życiu kapslował lagera, nie zachęcają mnie wasze komentarze ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Moron: e tam, ja uwarzyłem w życiu kilkanaście warek, ani jedna nie była przegazowana, może dwie były niedogazowane, ale to dlatego, że mi nie zferementowało do końca piwko i się spieszyłem i przez to dodałem mniej cukru niż powinenem.
odmierz dobrze, 4 gramy na jedno 0.5
@sajmen: @Bartiri: dobra, 4 gramy. Jak smakuje piwo po 7 dniach? Moje pachnie słodem, smakuje piwem ale wygazowanym, czułem alko.


@Moron: smakuje bardzo podobnie do tego wygazowanego, tylko jest nagazowane i przez to dużo lepsze:)
Odstaw na tydzien i otwórz jedną butelkę, ale im dłużej będzie leżało tym będzie lepsze.
Moje próbówałem po tygodniu i później po 3 miesiącach, różnica delikatna była :)
Im więcej uwarzysz tym będziesz miał
@sajmen: 2-3 naraz 22litry? 100 litrów :D


@Moron: jak 100? 3x20 = 60 litrow,
Mialem raz dzien, ze zaczalem robic o 6 rano, skonczylem o 3 w nocy, zrobilem chyba wtedy 5 warek.
Ale bylem ultra zmeczony :)
Tylko wiesz to jest cos co sprawia mi przyjemnosc, frajde, takze to tez sie inaczej odczuwa:)
@k0n1k: @mieszczanin ja sobie warzę dosyć często i większych problemów nigdy nie miałem ale raz warzyłem z kolegą i od początku widziałem że na piwo to ma wyłożone, jak zacieraliśm i miał mieszać to dwa razy machnął łygą i gada, ogólnie to się tylko #!$%@?łem. Zabutelkowałem już sam, zawiozłem mu te piwerka po kilku miesiącach bo czekał na przeprowadzkę, pomagałem mu przewieźć rzeczy ze starego mieszkania to i butelki zabrałem, to