Wpis z mikrobloga

Wiecie jaki życiowy tip dał mi kierowca bolta (wiek koło 40)?
Ze warto miec przy sobie zapalniczkę nawet jeśli się nie pali bo nawet można przypalić papierosa kobiecie a to bardzo dzentelmeńska rzecz xDDDDDD
Czaicie? Mam nosic w kieszeni rzeczy których nie potrzebuję ale może kiedyś się przydadzą przy jakiejś randomowej wit@mince xDDD
PRLowskie dziadostwo i kukoldowanie kobietom mocno w narodzie

#p0lka #betabankomat #cuckold #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #badoo #tinder #milosc
vauecki - Wiecie jaki życiowy tip dał mi kierowca bolta (wiek koło 40)? 
Ze warto mi...

źródło: comment_1630997230yPzJee1jt0ehqOMaGHeVZb.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@Yacoshe:

Przeciez tu chodzi o mozliwosc zagadania,stworzenia okazji na podryw. Zapalniczka jest mala,bez problemu miesci sie w kieszeni i nie gniecie,a jak nie siedzisz w piwnicy,to takich okazji na zagadanie jest multum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A kobiety noszą zapalniczki żeby mieć okazję zagadać faceta?
  • Odpowiedz
@vauecki: szczerze mówiąc to nigdy bym nie pomyślał w ten sposób by zapalniczkę traktować jako ekwipunek do podrywu, laski zazwyczaj noszą torebkę a mając tyle miejsca to zapalniczki i trzy mogą się tam walać.

Więc słabo to widzę, dla kolesia musiało się po prostu trafić fajne sexy i myślę że posiadanie ognia było tu marginalne, trafił chłop na laskę co miała ochotę a on spełniał warunki i tyle( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@aett:

jakby do takiego wykopka podeszła Bridgite Bardot z fajką, to ten z odrazą by tylko na nią splunął. nie ma się co dziwić, w końcu dupy przerzucają łopatą do węgla xD


Chłop to nie baba ze na wszystko poleci ( ͡° ͜ʖ ͡°) żartuje faceci to podludzie, ale przegrywy nie i mają więcej rigczu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@texas-holdem: Jeśli spoiler to prawda to powiedz co robisz w Afryce/Australii/Środkowej Azji gdyż w rozwiniętych krajach masz to wszystko dostępne od ręki w dowolnym sklepie za grosze zamiast wozić pół straganu w bagażniku.
  • Odpowiedz
@m0rgi: Po pierwsze, bywam czasem w okolicach bez całodobowych supermarketów, owszem. Po drugie, wszystkie te rzeczy mieszczą się pod podłogą bagażnika razem z kołem zapasowym – "standardowy" bagażnik mam zwykle pusty.
  • Odpowiedz
zapalniczka jest mala


@Yacoshe: no i zapalniczką można otworzyć tez piwo, zapalić świeczkę/podgrzewacz w knajpie zanim kelner przylezie, upalić siepiącą się nitkę i parę innych rzeczy jeszcze

  • Odpowiedz
@vauecki: właśnie ostatnio wpadłem na ten sam pomysł. Ostatnio na przystanku koło mojego domu dwóch gości szukało zapalniczki. Poleciałem do domu im przyniosłem, to nie dość, że ją ode mnie za dwie dyszki kupili, to jeszcze z dwie godziny sobie gadaliśmy. Poznanie nowych ludzi >>> siedzenie cały wieczór na wykopie
  • Odpowiedz