Wpis z mikrobloga

Wiecie jaki życiowy tip dał mi kierowca bolta (wiek koło 40)?
Ze warto miec przy sobie zapalniczkę nawet jeśli się nie pali bo nawet można przypalić papierosa kobiecie a to bardzo dzentelmeńska rzecz xDDDDDD
Czaicie? Mam nosic w kieszeni rzeczy których nie potrzebuję ale może kiedyś się przydadzą przy jakiejś randomowej wit@mince xDDD
PRLowskie dziadostwo i kukoldowanie kobietom mocno w narodzie

#p0lka #betabankomat #cuckold #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #badoo #tinder #milosc
vauecki - Wiecie jaki życiowy tip dał mi kierowca bolta (wiek koło 40)? 
Ze warto mi...

źródło: comment_1630997230yPzJee1jt0ehqOMaGHeVZb.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@vauecki: Wożę zawsze zapalniczkę w samochodzie i już kilka razy użyłem jej do zrobienia spontanicznego ogniska na koniec dnia, więc polecam ten tip dla ludzi, którzy lubią wieczór przy ognisku w jakimś ładnym miejscu (spontaniczne ogniska są lepsze niż zaplanowane z góry) ale nie umieją ich rozpalać jak Bear Grylls, bez zapalniczki.

  • Odpowiedz
@vauecki: warto mieć. Ktoś pyta o ogień, ty proponujesz deal fajura za ogień i masz win-win.
Swoją drogą, kiedyś babeczka mnie zapytała o ogień i podałem jej zapałki. Spoglądnęła i powiedziała, że nie chce bo nie umie tym odpalić xD
  • Odpowiedz
@vauecki:
Miałem znajomego, który mimo, że nie palił fajek to je zawsze miał ze sobą xD
Co najśmieszniejsze? To naprawdę działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednej witamince w ten sposób zrobił dziecko xD PS. Nie są już razem xD
  • Odpowiedz
jakby do takiego wykopka podeszła Bridgite Bardot z fajką, to ten z odrazą by tylko na nią splunął. nie ma się co dziwić, w końcu dupy przerzucają łopatą do węgla xD
  • Odpowiedz