Wpis z mikrobloga

Wczoraj moja matka ukradla i najprawdopodobniej wyrzucila do smietnika gdzies na ulicy leki, suplementy diety, waporyzator C-D i susz warte w sumie ponad 600 PLN. Mieszkam ze starymi w domu. Od dluzszego czasu mam problemy ze zdrowiem i jednej nocy trzymalo mnie do 5 rano, waporyzowalam potem rano troche C-D zeby sie odstresowac i nie wlaczylam oczyszczania powietrza, ta k---a to poczula i w------a wszystko. Co byscie zrobili na moim miejscu? Juz zamowilam te rzeczy ( wiekszosc ) od nowa, ale nie chce tego tak zostawic.
#prawo #polska #patologia #c-d #rodzice #toksycznamatka #toksycznirodzice #pomocy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@staryalkus: nie. to koniec naszego kontaktu. ostatecznie juz zablokowalam jej wszystkie numery i odzywac sie nie bede. najprawdpodobniej to juz jest na smietniku. myslalam, zeby isc na #policja ale troche przypal, dodatkowo na mojej ulicy mieszka doslownie 7 policjantow i to w najblizszym sasiedzctwie
  • Odpowiedz
@cechinimuszyna: susz to najmniejsza strata bo była końcówka, więcej wart Fenix mini i jego tez ta szmata wyrzuciła
Mój stary o tym wie że używałam c-d
Nie bronił tego ale też nie atakował. Gorzej z matką k---ą tępą
  • Odpowiedz