Wpis z mikrobloga

Marcin Dobski, dziennikarz z konserwatywnych mediów, dzisiaj w nocy pisał ciekawe wiadomości do laski z showupa, onlyfans i innych tego typu stron xD

Reszta w komentarzach. Ostrzegam że przeczytanie całości może dać raka.

Źródło: https://twitter.com/medroxy_/status/1434786560432607233?s=19

#bekazprawakow
Trzesidzida - Marcin Dobski, dziennikarz z konserwatywnych mediów, dzisiaj w nocy pis...

źródło: comment_1630935699Wgcg7b2oBkI8Db2nronGNv.jpg

Pobierz
  • 233
@jaranie_browna: xD przeciez prosytucja jest legalna waflu. Jeśli coś jest depenalizowane to autoamtycznie jest legalne, jedzenie chleba tez nie jest penalizowane, to nie znaczy że jest nielegalne XD

To że prostytutki nie płacą podatków to kwestia tylko hehe wolnego rynku, ustawodawca zdał sobie sprawę że wchodzenie ludziom tak głęboko w prywatność i wymaganie zezwoleń, ewidencji, rejestrów, deklaracji podatkowych i podobnych bzdur gdzie rozliczać się będziemy wg stawki określonej rozporządzeniem ministra finansów,
jeśli dla kogoś tego typu fetysze to coś ł#!$%@? to serio musicie mieć turbo nudne życie erotyczne xD


@wrth: Ciekawy sposób na usprawiedliwienie sobie tego.
To jest najzwyczajniej w świecie ohydne, ale ludzi różne rzeczy interesują.
Miej to swoje ciekawe "życie erotyczne" w swoim nudnym zwyczajnym życiu.
Po raz kolejny sprawdza się, że konserwatyści mają najbardziej nasrane w życiu prywatnym xD


@Trzesidzida: moim zdaniem lewaki i libki mają bardziej nasrane z tą różnicą, że się z tym obnoszą, więc to aż tak nie szokuje.
Te wykopowe spędy (kogo?) osób ośmieszające prawicę, konserwatyzm w każdy możliwy sposób w ostatnich latach przybrały mocno na sile i teraz jestem pewien, że nie jest to ruch spontaniczny. To przybrało takie rozmiary, że zaczyna przynosić efekt odwrotny do oczekiwanego. Zamiast moralnego potępienia mamy zafundowany festiwal komentarzy za 50 groszy.
nie wiem czy fake czy nie, ale opis wymagań co do usługi wygląda, jakby korzystał regularnie :D


@artrac: to wygląda tak nieprawdopodobnie że sam miałem spore wątpliwości co do autentyczności tych wiadomości.

ALE

Sporo osób go już zawołało do tych skrinów i raczej niemożliwym jest, aby do tej pory ich nie zobaczył. A wciąż się w żaden sposób nie odniósł do nich, na jego profilu cisza. I taka postawa znacznie uwiarygadnia
@TomaszA2: Za ohydne może zostać uznane wypisywanie takich rzeczy do obcej osoby. Choć w tym przypadku mamy do czynienia z prostytutką, która pruderią zapewne nie grzeszy. Za obrzydliwe możesz uznawać tego typu łóżkowe zabawy TY sam. Ale na litość, nie pisz apodyktycznym tonem jakbyś prawdę objawioną przedstawiał że "To jest najzwyczajniej w świecie ohydne". Bo uwierz mi, że to są rzeczy średnio-mocnego ciężaru gatunkowego, nie każdy kocha się tylko na misjonarza