Wpis z mikrobloga

@Trzesidzida Imo wygląda to trochę jak włam, który ma typa zdyskredytować. Nikt nie jest tak głupi, a tutaj autoprezentacja jest jak żywcem wzięta z fejków, które od razu mają czytelnikom dać jak najwięcej informacji o konkretnej osobie.

Chyba że gość ma jakiś deficyt intelektualny, skoro wypisuje takie rzeczy pod własnym nazwiskiem do prostytutki, która słynie z politycznego zaangażowania i raczej dyskrecją nie grzeszy (no i rozumem też). Gdyby napisał to samo do
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: Typowy wykop, większy hejt na #!$%@?ę, która wypuściła skirna rozmowy niż na kolesia, który mając laskę wypisuje do prostytutek, że chce im wylizać dupę. Jakby pozmieniać płcie to wykop by płonął z oburzenia, no ale nie od dziś wiadomo, że wykopki to totalni hipokryci.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: Rozumiem spisanie jakiejś fantazji erotycznej w formie opowiadania, natomiast wypisywanie takich jednostronnych monologów, nawet nie oczekując wymiany zdań, odpowiedzi, reakcji, do kogokolwiek ... dziwki, dziewczyny czy żony... Moim zdaniem to jest jakiś rodzaj autyzmu. Szkoda kolesia, mega siara XD
  • Odpowiedz
@Trzesidzida jeśli dla kogoś tego typu fetysze to coś ł*****************a to serio musicie mieć turbo nudne życie erotyczne xD


@wrth: No ale żeby konserwatysta tak? Jeszcze w dupę? Przecież dupa jest od srania! Xd
  • Odpowiedz
Cyrk na kółkach, czego się ta dziwka spodziewała, że będzie dla niej wiersze pisał, kwiaty przynosił, ehhh to wasza robota faceci bez szacunku do siebie
  • Odpowiedz
Typowy wykop, większy hejt na #!$%@?ę, która wypuściła skirna rozmowy niż na kolesia, który mając laskę wypisuje do prostytutek, że chce im wylizać dupę.


@pianinka jeśli to prawda i jeśli ma partnerkę, to moralnie typ jest zerem, ale jego moralność to jego i jego partnerki sprawa. Z jej punktu widzenia dobrze, że wyszło wcześniej niż później. Moralna na pewno nie jest też prostytutka, która przecież bez żadnych oporów świadczy swoje usługi osobom
  • Odpowiedz
@kunajk: Ok, tylko ci mówię. To dobry koleszka od Wybranowskiego, tego alko, co to został dziennikarzem w Głosie Wielkopolskim po przejęciu przez ORlen. Z resztą Dobski tez pracował w PR i innych PISich mediach
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: śmiechy śmiechami i można mówić, że głupie tłumaczenie, ale naprawdę to wygląda jakby ktoś mu wbił na konto. Trzeba być ostatnim debilem żeby będąc jednak w jakimś tam stopniu kojarzona osoba, która się udziela publicznie pisać takie coś z oficjalnego konta podpisanego imieniem i nazwiskiem. A jeszcze ktoś gdzieś pisał, że typ jest w związku no to już w ogóle tytan intelektu ¯\_(ツ)_/¯.
Chyba że rzeczywiście najzwyczajniej w świecie ma
  • Odpowiedz
@Yerzi xD wyluzuj, koleżko. Zwykle słyszałem, że jestem bialorycerzem, ale jak widać Mirko ewoluuje. Nie wiem czy ze względu na to, że mam żonę, mogę być do szanownego grona zaliczany. Ta pani jest prostytutką, otwarcie o tym mówi, jest też jakąś sexworkingową działaczką, więc tak – kwestia jej moralności jest niejako elementem debaty publicznej. Typ jest osobą prywatną, przynajmniej w takim kontekście, więc wydaje mi się, że jego dane powinny być chronione.
  • Odpowiedz