Wpis z mikrobloga

Marcin Dobski, dziennikarz z konserwatywnych mediów, dzisiaj w nocy pisał ciekawe wiadomości do laski z showupa, onlyfans i innych tego typu stron xD

Reszta w komentarzach. Ostrzegam że przeczytanie całości może dać raka.

Źródło: https://twitter.com/medroxy_/status/1434786560432607233?s=19

#bekazprawakow
Trzesidzida - Marcin Dobski, dziennikarz z konserwatywnych mediów, dzisiaj w nocy pis...

źródło: comment_1630935699Wgcg7b2oBkI8Db2nronGNv.jpg

Pobierz
  • 233
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I jeszcze #!$%@? 500 złotych za takie rzeczy xdd


@szzzzzz:

Tańczy Hrabia z jakąś Baronową na balu. W pewnym momencie odzywa się:
- Pani Baronowo, czy oddałaby mi się Pani za
  • Odpowiedz
jeśli dla kogoś tego typu fetysze to coś ł#!$%@? to serio musicie mieć turbo nudne życie erotyczne xD


@wrth: Życie erotyczne, a co to takiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Trzesidzida: Ogółem jakoś dziwnie mi to brzmi i trudno uwierzyć, by pisał coś takiego pod własnym nazwiskiem. Ale to podpisanie się, że jest dziennikarzem śledczym, jest tak totalnie od czapy, że to musi być fejk, albo ktoś mu się #!$%@?ł, nikt mający chociaż dwucyfrowe IQ by czegoś takiego nie zrobił myślę
  • Odpowiedz
@jaranie_browna: prostytucja jest legalna, zdepenalizowana byłaby gdyby tylko w jakimś zakresie nie była nielegalna albo byłaby wcześniej nielegalna.

Co więcej, można prostytucję uznać za wyróżniony przez (milczącego) ustawodawcę rodzaj zawodu, a to właśnie za preferencyjne traktowanie w zakresie podatków sensu largo, w tym ubezpieczenia społecznego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Trzesidzida: ech... Co druga osoba mijana na ulicy albo wsadzała se ogórka w dupę, albo ma fetysz ze skarpetkami, albo fantazjuje o seksie z dwoma murzynami. Ale wystarczy, że kogoś na tym się przyłapie, a fala świętego oburzenia przelewa się po Niepokalanym Wykopie jak meksykańska po stadionie.
Wystarczy że to ktoś, kogo nie lubimy.

Gratuluję.
  • Odpowiedz
@jaranie_browna: nie tylko klienci. Kobiety nie mają ubezpieczenia zdrowotnego, emerytury, mogą mieć problemy jeśli uzbierają zbyt dużo pieniędzy z udowodnieniem ich pochodzenia, jest to ogromne pole do nadużyć i wielu kobietom z pewnością dzieje się krzywda bo są dla systemu niewidzialne. Nikt na przykład nie sprawdza ich wieku.

I co najgorsze za tym jak to wygląda stoją tacy panowie jak ten dziennikarz. To nawet sprawiedliwe, że sam stał się ofiarą
  • Odpowiedz