Wpis z mikrobloga

Marcin Dobski, dziennikarz z konserwatywnych mediów, dzisiaj w nocy pisał ciekawe wiadomości do laski z showupa, onlyfans i innych tego typu stron xD

Reszta w komentarzach. Ostrzegam że przeczytanie całości może dać raka.

Źródło: https://twitter.com/medroxy_/status/1434786560432607233?s=19

#bekazprawakow
Trzesidzida - Marcin Dobski, dziennikarz z konserwatywnych mediów, dzisiaj w nocy pis...

źródło: comment_1630935699Wgcg7b2oBkI8Db2nronGNv.jpg

Pobierz
  • 233
@Trzesidzida: kocham medroxy! zajebista laska, ma poczucie humoru, fajnie sie słucha jej pogadanek na instastory. Polecam każdemu, zwłaszcza jeżdżącemu ją od najgorszych. Normalna, w porządku, zabawna i do tego naprawdę, naprawdę bardzo ładna dziewucha, nic jej nie brak. Jakbym nie była w związku, to sama bym do niej poszła, o ile przyjmuje też laski XD
No a typ... no co, żałosne, nic więcej, za 500 zł to ewentualnie on mógłby zostać
oczekuje #!$%@? wie czego,


@cyrkoburdel: z drugiej strony wiele div też nie prezentuje jakiegoś mega dobrego serwisu, a oczekuje #!$%@? wie jakiego hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w dodatku z tą mordą


@cyrkoburdel: to nie tinder, między innymi po to są te usługi żeby nie musieć wyglądać jak chad 100/10

roszczeniowym


@cyrkoburdel: dupy często nie lepsze, a przypomnę, że to im jest płacone, a nie
Typowy wykop, większy hejt na #!$%@?ę, która wypuściła skirna rozmowy niż na kolesia, który mając laskę wypisuje do prostytutek, że chce im wylizać dupę. Jakby pozmieniać płcie to wykop by płonął z oburzenia, no ale nie od dziś wiadomo, że wykopki to totalni hipokryci.


@pianinka: To samo pomyślałam. Zignorowali całkowicie, że facet chciał zdradzić xD alle jakby było na odwrót...( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
@Bartholomew: dlaczego tak #!$%@? dzielisz ludzi, przypisujesz "świętych" jakiejś grupie społecznej do kochania? XD jestem człowiekiem, lubię ludzi którzy są w porządku, weseli, zabawni, potrafią zainteresować i mają charyzmę. No i ona dla mnie ma te wszystkie rzeczy.