Wpis z mikrobloga

Marcin Dobski, dziennikarz z konserwatywnych mediów, dzisiaj w nocy pisał ciekawe wiadomości do laski z showupa, onlyfans i innych tego typu stron xD

Reszta w komentarzach. Ostrzegam że przeczytanie całości może dać raka.

Źródło: https://twitter.com/medroxy_/status/1434786560432607233?s=19

#bekazprawakow
Trzesidzida - Marcin Dobski, dziennikarz z konserwatywnych mediów, dzisiaj w nocy pis...

źródło: comment_1630935699Wgcg7b2oBkI8Db2nronGNv.jpg

Pobierz
  • 233
@imateapot bedac osoba rozpoznawalna w polityce i dziennikarstwie, publicznie pokazujac, ze ma partnerke to wypisujac takie rzeczy z konta z 20k obserwujacych, z wszystkimi danymi to albo mu sie odkleilo SROGO, albo jest debilem zbyt pewnym siebie
@Adams_zgr: tam po drodze chyba jeszcze wdał się w dyskusję z jakimś innym dziennikarzem odnośnie zatrzymania tych ludzi z onetu robiących relacje w strefie objętej stanem nadzwyczajnym.

Z innych moich obserwacji, to temat dosyć mocno grzej rosyjska propaganda, czyli "wieści24". Możliwe więc, że to rosjanie są autorem fake, bo im nie na rękę sytuacja, w której polscy dziennikarze nie chcą łamać obostrzeń w pasie przygranicznym.
Zadajcie sobie pytanie, a co jeśli to nieprawda? Ciezko zmontować takiego screena?


@highsky: A jego polubienia jej zdjęć/konta na Twitterze to też nieprawda?. Jeszcze kilka godzin temu miał w polubieniach te wpisy, nie wiem czy już skasował czy jeszcze nie.
@Camis domniemanie niewinności. Teraz sprawa mnie nie interesuje i nie śledzę jej na bieżąco. Wyjdzie co ma wyjść. Chciałem tylko zwrócić uwagę żeby się pochamowac w wyrokach.