Wpis z mikrobloga

@Bartholomew: serio myślisz że patrzę na to czy udupila pisowca czy nie? Nie, udupila człowieka stosującego wobec niej przemoc na tle seksualnym. Bo może wydać ci się to odrobinę dziwne, ale NAWET do prostytutki nie można pisać takich wiadomości ociekających spermiarstwem, wprawiać ja w zakłopotanie, zażenowanie, obrzydzenie. Typ wyjechał tak do niej, bo jest prostytutka. I zapewne jego dziewczyna która ma w domu i z którą zdjęcia pokazuje, nigdy nie usłyszała
  • Odpowiedz
@cyrkoburdel: Żenujące że do prostytutki pisał jakiej oferty oczekuje, rzeczywiście. W zakłopotanie ją wprowadził długością penisa chyba.

Ostro się musiała pomylić co do swojego powołania - niepanowanie nad dupą to akurat zaleta ale niepanowanie nad japą w tej brażny to natychmiastowa dyskwalifikacja.

Mam nadzieję że laska już go spakowała w jedną małą torbę podręczną i #!$%@? za okno, ha tfu


To byłaby jedyna jasna strona tej sytuacji.
  • Odpowiedz
ale NAWET do prostytutki nie można pisać takich wiadomości ociekających spermiarstwem, wprawiać ja w zakłopotanie, zażenowanie, obrzydzenie


@cyrkoburdel: szkoda że jej zawód nie wprawia jej w obrzydzenie xDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 2
@cyrkoburdel

Nie, udupila człowieka stosującego wobec niej przemoc na tle seksualnym.

Gdzie zastosował wobec niej "przemoc na tle seksualnym"?

Bo może wydać ci się to odrobinę dziwne, ale NAWET do prostytutki nie można pisać takich wiadomości

Nie można wysyłać prostytutce wiadomości z opisem czego się oczekuje i ile się za to proponuję?
  • Odpowiedz
Szkoda chłopa, kiedyś czytalem jego wpisy o premier league na "kopnijbiegnij" potem zobaczylem, ze poszedl w polityke. Pare ciekawych historii opisal, nie nazwalbym go pisowcem na pewno, #!$%@? jednych i drugich, ale fakt faktem jest prawakiem. No i cos mu sie teraz.odkleilo ewidetnie
  • Odpowiedz
No i cos mu sie teraz.odkleilo ewidetnie


@Adams_zgr: raczej opisał ile dokładnie zarabiają jego koledzy z poprzednich redakcji, i w konsekwencji dawni koledzy postanowili się na nim zemścić.
  • Odpowiedz
#!$%@? udostępniajaca rozmowy z ewentualnym klientem


@KSYMEK: Widzisz, on nawet nie postanowił sprawdzić czy będzie klientem, a pisał pewnie #!$%@? w nocy swoje fantazje obcej typiarze xD To jak wiesz, że ktoś handluje jaraniem, ale nie piszesz do niego "10 gieta za 15min, co Ty na to?" xD
  • Odpowiedz