Wpis z mikrobloga

Nic obrzydliwszego dziś raczej nie zobaczycie, Staśko dalej godnie reprezentuje lewacki tok myślenia wywołując tym samym refluks u prawaków oraz zidiocenie u cześci różowych pasków, czy naprawdę trzeba mówić #p0lka źe warto golić kuciape gdy jest sie w obiegu?
Nocna pozdrawia dzienną udanego dzionka
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazlewactwa
#bekazpodludzi
#humorobrazkowy
#zdrowie
#rozowepaski
#logikarozowychpaskow
#niebieskiepaski
#heheszki
#zwiazki
Weronika1986 - Nic obrzydliwszego dziś raczej nie zobaczycie, Staśko dalej godnie rep...

źródło: comment_1630726120F1qvErQETmpzyEAPmoB6fH.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
  • 4
@Weronika1986 Ciekawe ile z komentujących tutaj ma jajka na 0. Przecież to hasło, że jak wam się nie podobają to sobie ogólcie to całkowita racja xD Jak was tak brzydzą włosy to wio po maszynkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zielony_Ogr: łoniaki oddalają materiał od części widomych, które to wydzielają pod i inne półpłynne wydzieliny, do tego zmniejszają tarcie w czasie ruchu. Nic tam nie gnije, a wręcz odwrotnie, przylegający materiał zmniejsza oddychanie tych okolic i nasiąka tym wszystkim. Jak nie wierzysz to ogól se rów i idź pobiegać.
  • Odpowiedz
@Weronika1986: ja lubię łoniaki u kobiet, uważam że ogolona pipka wygląda mega nieatrakcyjnie. Różnica jest taka, że o to owłosienie można zadbać, przyciąć, wygolić tam gdzie nie powinno było ich widać tak jak na tym zdjęciu. Traktuję to owłosienie jak włosy na głowie - jakoś kilka, kilkanaście razy w roku idziemy do fryzjera/barbera żeby zrobić porządek z owłosieniem i wyglądać dobrze, a nie jak bezdomny.

Co do higieniczności, odkąd zaczęliśmy nosić
  • Odpowiedz
Dziewczyny same się indoktrynują w prawackie wymysły o goleniu się.Jak miałem dziewczynę to mówiłem,że nie musi się golić a ona mówiła,że jej głupio tak i nie zgadzała się mieć lizanej cipki jak była nie ogolona
  • Odpowiedz
Wkładki nie są barierą ochronną, lol


@Klozapina: jak to nie są, przecież stanowią barierę przed wszystkim co by się tam mogło dostać, fakt, że są zaprojektowane do czegoś zupełnie innego nie neguje tego, że również chronią zwłaszcza kiedy bielizna ma oczka przez które można piasek przesypać.
  • Odpowiedz
@DrMiranda:

wtedy nie powinno się nosić takiego stroju kąpielowego


a powiesz to w kierunku faceta z taką samą stanowczością? Czy może chodzi tylko o to, że kobieta ma spełniać wymogi atrakcyjności seksualnej wg przeciętnego faceta, a nie o żadne włosy na ciele. Jeśli jednak chodzi o włosy, to mam dla ciebie źle wiadomości: około połowa populacji ludzkiej to mężczyźni, a oni chodzą w majtkach po plaży, na basenie, w szatni na
  • Odpowiedz