Wpis z mikrobloga

Nic obrzydliwszego dziś raczej nie zobaczycie, Staśko dalej godnie reprezentuje lewacki tok myślenia wywołując tym samym refluks u prawaków oraz zidiocenie u cześci różowych pasków, czy naprawdę trzeba mówić #p0lka źe warto golić kuciape gdy jest sie w obiegu?
Nocna pozdrawia dzienną udanego dzionka
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazlewactwa
#bekazpodludzi
#humorobrazkowy
#zdrowie
#rozowepaski
#logikarozowychpaskow
#niebieskiepaski
#heheszki
#zwiazki
Weronika1986 - Nic obrzydliwszego dziś raczej nie zobaczycie, Staśko dalej godnie rep...

źródło: comment_1630726120F1qvErQETmpzyEAPmoB6fH.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
@Weronika1986: kiedys wychodowałem dużo dłuższe u siebie te to jeszcze nic xd ale w ogóle ból dupy tutaj o wlosy na czyjejś cipie xD i jeszcze ze to obrzydliwe XD obrzydliwe to jest gowno osrane a nie wlosy łonowe
  • Odpowiedz
No jest palącym problemem społecznym bo z tego samego artykułu o tym, że włosy łonowe to naturalna bariera organizmu jest napisane, że...


@Reezu: To akurat jest fragment o preferencjach – mężczyźni wolą, a nie wymagają, te konkluzje o decyzji kobiety są pochopne, bo od „wolę” do „wymagam” jest jeszcze kawałek i moim zdaniem tutaj nie lezy meritum tego, co określiłem jako „palący problem społeczny”.

Problemem jest to, że są osoby, które
  • Odpowiedz
@Weronika1986 #!$%@? mam jakieś zatrucie pokarmowe i autentycznie jak to zobaczyłem, to na raz poczułem śniadanie w gardle i dwojeczke że czym prędzej trzeba wypuścić.
  • Odpowiedz
Posiadanie jakiegokolwiek owłosienia na ciele nie jest oznaką niechlujstwa, niedbania o siebie czy lenistwa. Jest to po prostu posiadanie naturalnej bariery ochronnej przed np. infekcjami itd.

Wiesz, ludzie się myją i posiadanie długich włosów łonowych nie znaczy, że jest to niehigieniczne. Wystarczy się myć.


@Reezu: hmmm to dlaczego ostatnio w modzie jest wysmiewanie facetow ze nie golą jaj i pach? Wielokrotnie widzialem posty osob z teczowymi awatarami ktore mowili ze p0lak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Reezu: tylko w tym samym artykule jest napisane że zamiast golić na łyso ginekolodzy zalecają golenie pachwin tak żeby włosów nie było widać a zostawienie warg sromowych. Z drugiej strony po co kupować taki strój kąpielowy gdzie wyłażą włosy? Nie jest to estetyczne. Chyba że komuś to nie przeszkadza to mi też nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) z drugiej strony geje częściej gola ciała itd
  • Odpowiedz
@Weronika1986: o boże... i zaraz rozpęta się wojna na wykopie golić czy nie golić. Niech sobie każdy robi co chce. Tylko zjeby z kłaków na pipie robią jakieś walki ideologiczne. Tak samo jak z tego kto z kim co robi w łóżku.
  • Odpowiedz
@Reezu niby tak, ale to raczej w warunkach, gdzie nie mamy dostępu do sanitariatu. W normalnym życiu nie ma to żadnej różnicy bo myjemy się codziennie. Mało tego. Włosy są nośnikiem bakterii i drobnoustroji i z drugiego medycznego punktu widzenia trzeba się ogolić przed zabiegami, bo z włosami jest niehigienicznie i niebezpiecznie
  • Odpowiedz