Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz 4 z przodu ()
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam do 3 roku zarządzania ale nie napisałam pracy xD), zaczynałam w tej firmie od poziomu pracownika fizycznego.
Teraz mam stanowisko na którym świetnie się sprawdzam i czuję się spełniona, jadę rano do pracy z uśmiechem. Polecam każdemu ten styl życia.
Dodam dla feministek: pracuję jako koordynator na zakładzie produkcyjnym, większość moich współpracowników to mężczyźni. Mam kontakt na codzień z ludźmi od dyrektorów, poprzez technologów, monterów, po magazynierów, wszyscy mnie szanują, do tego zarabiam na zadowalającym dla mnie poziomie. To nie jest tak, że #rozowepaski zarabiają mniej, to wy zarabiacie mniej, a że jesteście seksistkami to zwalacie winę na swoją płeć xD
#chwalesie #pracbaza #praca
partycja_ - Pierwszy raz 4 z przodu (。◕‿‿◕。)
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam d...

źródło: comment_1630690306SslqEYDSgDwnCzcW8HeM6h.jpg

Pobierz
  • 325
@grr193: o widzisz, świetnie trafiłeś, mieszkam na wsi, wiec mogę się wypowiedzieć. Trawę zwykle kosza babki tutaj, podobnie jak dbają o ogród. Drewna nikt już nie rabie, typie, jest XXI wiek, drewno przyjeżdża pocięte Xd a węgiel zapaczkowany.

Faceci robią to, co im mamusia lub żona palcem pokaże. Jak nie pokaże, to sam nie wpadnie na to, ze trzeba zmienić pościel albo ze mycie podłogi oznacza także wyczyszczenie listwy przypodłogowe Xd
@skarpeta_z_dziura_na_palcu:

Kobieta kontroluje reprodukcje w 100% - to byla ich decyzja , nikt im tego dziecka na sile nie wstawił do macicy.

Gdyby facet zdecydowal sie na wypadniecie z rynku na 2-4 lata to tez zostal by w tyle z zarobkami wiec to nie jest spowodowane tym ze sa kobietami.

My nie piszemy o przyczynowosci tylko wlasnie o korelacji - skoro ilosc kwalfikacji koreluje ze zwiekszonymi zarobkami to OP pisze by
@skarpeta_z_dziura_na_palcu: . > Trawę zwykle kosza babki tutaj, podobnie jak dbają o ogród. Drewna nikt już nie rabie, typie, jest XXI wiek, drewno przyjeżdża pocięte Xd a węgiel zapaczkowany.

xDDD

Dobra nikt mi nie placi za to - twoje toksyczne poglady beda problemem twojego faceta nie moim.

Elo nara
@grr193: ale to nie jest prawda, ze kobiety nie pracują Xd wychowywanie dzieci to tez praca, dbanie o dom to tez praca Xd
Jezu, czemu chłopcom trzeba tłumaczyć takie oczywiste rzeczy? A No tak, pewnie żyjesz w przekonaniu, ze mamusia jak robiła obiad, to dlatego, ze to jej hobby. Eh, nic o świecie nie wiesz. Nic a nic.

Ale dziś sobotka. Spadam robić to wszystko, o czym myślisz, ze robią tylko
Dokladnie feminizm polega na tym że baby powinny tyrać jak faceci i płacić na pół w restauracji zgadzam się, a nie drzeć japę na ulicach że ona leży i nic nie zarabia.


@secondreality: Brutalnie to brzmi ale prawdziwie, bo feminizm to z definicji równouprawnienie płci, ze wszystkimi tego plusami i minusami.

Mi się ogólnie dużo lepiej i bardziej komfortowo żyje ze zdolnością zarabiania pieniędzy... Trzeba chodzić do pracy, ale za to
@grr193: do reszty wypowiedzi się nie odnosi, bo to, co wypisujesz jest tak idiotyczne, ze szkoda w ogóle tracić czas na tłumaczenie Ci czegokolwiek, masz swój okrojony mizoginistyczny punkt widzenia i swoją równie okrojoną, interpretacje suchych danych.
Im dłużej czytam Twoje wypowiedzi, tym bardziej się przekonuje, ze jesteś nic nie wiedzącym o świecie chłopczykiem, który prawdopodobnie nie powąchał jeszcze prawdziwej pracy i prawdziwego świata.
@Phyrexia:

Znowu manipulujesz, ale wśród kobiet jest to umiejętność wyssana z mlekiem matki - nie jestem zaskoczony.

Konkretnie odpowiedz mi na pytanie:

Czy faceci pracują więcej niż kobiety i na bardziej wymagających stanowiskach?

Każda średnio ogarnięta osoba wie ze tak - wiele kobiet jest utrzymankami ,pracuje na niepełen etat lub ma jakies gownozawody typu przedszkolanka/kasjerka/operator w call center czy tez opiekunka (tak - te zawody sa zdominowane przez kobiety).

Tu masz